Cesta duše: Karty osudu

Cesta duše: Karty osudu - Cheryl Lee Harnish | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Cheryl Lee Harnish
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta duše: Karty osudu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesta duše: Karty osudu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cheryl Lee Harnish. Číst Cesta duše: Karty osudu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každý ze 44 vysoce vibračních fraktálových obrazů plných lásky vyzařuje jedinečnou energii a význam. Fraktály dnes patří na této planetě k „novým nástrojům“, které lidstvu pomáhají při vzestupu vědomí. Při jejich vykládání pocítíte hluboké duchovní vedení a vhledy do poslání vaší duše, objevíte své vnitřní dary a dosáhnete duchovního pokroku. Každý fraktálový obraz má mnoho informačních vrstev a přiložená knížečka vám pomůže dobře se s celou karetní sadou seznámit, abyste ji mohli s lehkostí používat k výkladům sobě i druhým.


...uše: Karty osudu, Kniha + 44 karet Každý ze 44 vysoce vibračních fraktálových obrazů plných lásky vyzařuje jedinečnou energii a význam ... vesteni-osudu.cz - OSUD LZE POZNAT a PŘEDVÍDAT ... . Fraktály dnes patří na této planetě k „novým nástrojům", které lidstvu pomáhají při vzestupu vědomí. Cesta duše jsou rozhodně netuctové karty, ke kterým si musíte najít cestu. Celkem mi to trvalo, hodně mi pomohlo najít si fraktálové obrazy v pohyblivé podobě, díky čemuž jsem se pak snáze dostala i do obrázků na těchto kartách. A když ne - karty díky textu působí parádně (a přesně) i jako obyčejné výkladové karty. Cesta duše: Karty osudu. Cheryl Lee Harnish ... Cheryl Lee Harnish - Cesta duše (Karty osudu) | topvip.cz ... . A když ne - karty díky textu působí parádně (a přesně) i jako obyčejné výkladové karty. Cesta duše: Karty osudu. Cheryl Lee Harnish ... Cesta duše Autor: Harnish, Cheryl Lee Nakladatel: Synergie EAN: 9788073705305 ISBN: 978-80-7370-530-5 Originál: Path of the Soul Cards P...SOUVISEJÍCÍ KNIHY