Opičí král Zdeňka Sklenáře

Opičí král Zdeňka Sklenáře - Zdeněk Sklenář | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Sklenář
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Opičí král Zdeňka Sklenáře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Opičí král Zdeňka Sklenáře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Sklenář. Číst Opičí král Zdeňka Sklenáře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sklenářův Opičí král reprezentoval Českou republiku na Všeobecné světové výstavě EXPO 2010 v Šanghaji v jedinečné prostorové a interaktivní animaci. K této příležitosti byla vydána dvoujazyčná kniha pro děti Opičí král Zdeňka Sklenáře, a to v překladu a úpravě Davida Sehnala. Opičí král je hlavní postava jednoho z nejslavnějších čínských klasických románů – Wu Čcheng-enova Putování na západ ze 16. století. Z čínské úpravy pro děti (Si-jou-ťi ku-š’/Staré příběhy z Putování na západ, 1957) jej u nás pro Státní nakladatelství dětské knihy v roce 1961 přeložila Zdena Novotná (později Heřmanová) pod názvem Opičí král, malíř Zdeněk Sklenář tehdy knihu opatřil ikonickými ilustracemi.


...ův Opičí král reprezentoval Českou republiku na Všeobecné světové výstavě EXPO 2010 v Šanghaji v jedinečné prostorové a interaktivní animaci ... Opičí král 1 - Opičí král přichází na svět - YouTube ... . K této příležitosti byla vydána dvoujazyčná kniha pro děti Opičí král Zdeňka Sklenáře, a to v překladu a úpravě Davida Sehnala. Koupit Koupit eknihu. Tímto nejkouzelnějším způsobem zobrazil před půl stoletím Opičího krále veliký český umělec. Kniha Sklenářův Opičí král vznikla reedicí ilustrací českého malíře Zdeňka Sklenáře k Opičímu králi, které vznikaly od konce padesátýc ... Zajímavé aktivity Česko - čínské společnosti v Praze ... ... . Kniha Sklenářův Opičí král vznikla reedicí ilustrací českého malíře Zdeňka Sklenáře k Opičímu králi, které vznikaly od konce padesátých do počátku šedesátých let. Anotace knihy " Opičí král Zdeňka Sklenáře, autor Zdenek Sklenář (ilustrace) " Tímto nejkouzelnějším způsobem zobrazil před půl stoletím Opičího krále veliký český umělec. Kniha Sklenářův Opičí král...SOUVISEJÍCÍ KNIHY