Krev na kapradí

Krev na kapradí - Vlastimil Vondruška | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Krev na kapradí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krev na kapradí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Krev na kapradí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha navazuje na úspěšnou sbírku povídek Krev na lopuchu a skládá se ze dvou částí. V té první je osm příběhů, v nichž jako hlavní vyšetřovatel vystupuje Oldřich z Chlumu a jeho pomocníci panoš Ota a velitel Diviš, ale také jeho manželka Ludmila z Vartemberka. Všechny příběhy nesou pečeť originálního myšlení Oldřicha z Chlumu, který se snaží nejen potrestat zločince, ale současně hledá opravdovou a nefalšovanou spravedlnost. To samozřejmě vede často k nečekanému rozuzlení příběhů. Druhá část knihy obsahuju deset středověkých soudniček, inspirovaných skutečnými zločiny.


...avazuje na úspěšnou sbírku povídek Krev na lopuchu a skládá se ze dvou částí ... Kniha Krev na kapradí - Vlastimil Vondruška | Dobré Knihy.cz ... . V té první je osm příběhů, v nichž jako hlavní vyšetřovatel vystupuje Oldřich z Chlumu a jeho pomocníci panoš Ota a velitel Diviš, ale také jeho manželka Ludmila z Vartemberka. Kniha Krev na kapradí Přidat komentář. Vydra57. 20. ledna. Na základě setkání s Vladimírem Vondruškou na jeho přednášce jsem jako jeho knihami nepolíbená přečetla několik za sebou . ... Krev na kapradí book. Read 2 reviews from the world's largest community for rea ... Krev na kapradí - Vlastimil Vondruška | KOSMAS.cz - vaše ... ... . ... Krev na kapradí book. Read 2 reviews from the world's largest community for readers. Kniha navazuje na úspěšnou sbírku povídek Krev na lopuchu a skládá s... Kniha navazuje na úspěšnou sbírku povídek Krev na lopuchu a skládá se ze dvou částí. V té první je osm příběhů, v nichž jako hlavní vyšetřovatel vys...SOUVISEJÍCÍ KNIHY