Žít jako single

Žít jako single - Tomáš Baldýnský, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Baldýnský,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žít jako single.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žít jako single ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Baldýnský,. Číst Žít jako single Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přečetla si naše knihkupkyně z Prahy, Karlína Devět povídek od devíti českých autorů na téma život single. V posledních letech ukazují průzkumy že čím dál více lidí žije single, jak muži, tak i ženy. Je to fenomén doby? Nevíme, ale je to tak a svět se již pomalu přizpůsobuje lidem, kteří se rozhodli žít sami. A proto se na trhu objevují nejen kuchařky, ale už i knížky ukazující fenomén dnešní doby. Úzká knížka Žít jako single, nám ukazuje příběhy žen i mužů, kteří se bud rozhodli žít sami, a nebo se z nich staly single lidé, aniž by si to dopředu plánovali. Krátké, výstižné a rozhodně ne nudné dílo pro každého čtenáře českých autorů. Já sama jako single žena jsem se hlavně v hrdinkách někdy až nemilosrdně poznávala, a sama jsem se jim i sobě nahlas zasmála. Příběhy a osudy lidí tak uvěřitelných jako by je napsal sám život. A proto knihu doporučuji každému, kdo si chce u odpolední kávy odpočinout a třeba se i zasmát.


...ko single Informace o obrázku. Zavřít ... Žít jako single - audioknihovna Euromedia Group, a.s. ... . Žít jako single Zdroj: Pixabay Zavřít Epizoda pořadu. Četba na pokračování ... Jako je tomu například v povídce Žít jako single Hany Lasicové. Marek Epstein vás ve svém Seniorském baletu přivádí do party mužů za zenitem, kteří tráví většinu volného času na kole. Každý z nich má jiné zázemí, jinou minulost, jiné představy o životě. Někteří jsou zadaní, jiní žijí ... Žít jako single - * antologie | Databáze knih ... . Někteří jsou zadaní, jiní žijí sami z vlastního ... Žít jako single book. Read 4 reviews from the world's largest community for readers. Prý je to jako přízrak doby a taky se tomu říká syndrom Sexu ve měst... Pár povídek (Žít jako single, Seniorský balet) tr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY