Vyjímečných si važ, nikoho se neboj: Život jednoho mongola

Vyjímečných si važ, nikoho se neboj: Život jednoho mongola - Ruben

INFORMACE

AUTOR
Ruben "Doc" Cavazos
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vyjímečných si važ, nikoho se neboj: Život jednoho mongola.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vyjímečných si važ, nikoho se neboj: Život jednoho mongola ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ruben "Doc" Cavazos. Číst Vyjímečných si važ, nikoho se neboj: Život jednoho mongola Online je nyní tak snadné!

POPIS


Upřímný, nemilosrdný, nijak nepřikrášlovaný příběh o životě bez zábran - vykládaný bývalým prezidentem jednoho z nejvíce očerňovaných a nepochopených motocyklových klubů v Americe. Když se Ruben Cavazos za úsvitu převlékl, už to nebyl technikem počítačové tomografie v Medical Centru Univerzity jižní Kalifornie (USC). Stal se mužem známým, a v mnoha případech i obávaným, jako Doc, mezinárodní prezident Mongolů, nejrychleji se rozrůstající a pečlivě sledovanou organizací svého druhu ve Spojených státech. Ve skutečnosti jsou Mongolové úzce spjatou skupinou bratrů oddaných svému klubu, svým parťákům Mongolům a své svobodě. Žijí, aby si užívali života, párty a cestovaní na otevřené cestě. A nejvíce ze všeho se dožadují respektu. Když jsou zatlačeni příliš daleko, Mongolové se semknou a zatlačí zpět. Jenom se zeptejte Pekelných andělů, ukrajinské mafie, mexické mafie a vlády Spojených států, kteří všichni zkoušeli, jak moc jsou Mongolové odhodlaní. Ve Výjimečných si važ, nikoho se neboj, je Doc poprvé připravený podělit se o příběhy přetrvávající bitvy Mongolů o přežití a prosperitu navzdory všemu - často i hroznému násilí. Ruben "Doc" Cavazos byl mezinárodním prezidentem Motocyklového klubu Mongolové až do konce roku 2008, kdy úřady zatkli zhruba šedesát Mongolů. Ruben Cavazos je držen bez nároku na kauci a čeká na soudní proces za obvinění z vydírání. Žije v Kalifornii.


...ných si važ, nikoho se neboj -- Život jednoho mongola - Cavazos, Ruben ""Doc"" ; Autobiografické vzpomínky dlouholetého bosse gangu Mongolů - nechvalně známé organizace z amerického motorkářského podsvětí ... Neboj se,nic nebude bolet (výsledek hledání) | KOSMAS.cz ... ... . ... Vyjímečných si važ, nikoho se neboj Autor: Cavazos, Ruben "Doc" Nakladatel: Radomír Fiksa EAN: 9788087525128 ISBN: 978-80-87525-12-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 240 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2012 Jenom se zeptejte Pekelných andělů, ukrajinské mafie, mexické mafie a vlády Spojených států, kteří všichni zkoušeli, jak moc jsou Mongolové odhodlaní. Ve Výjimečných si važ, nikoho se neboj, je Doc poprvé připravený podělit se o příběhy přetrvávající bitvy Mongolů o přežití a prosperitu navzdory všemu - často ... Vyjímečných si važ, ... Výjimečných si važ, nikoho se neboj život a doba jednoho ... ... . Ve Výjimečných si važ, nikoho se neboj, je Doc poprvé připravený podělit se o příběhy přetrvávající bitvy Mongolů o přežití a prosperitu navzdory všemu - často ... Vyjímečných si važ,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY