Drogy lidského těla: bez vedlejších účinků

Drogy lidského těla: bez vedlejších účinků - Joseph Zehntbauer | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Joseph Zehntbauer
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Drogy lidského těla: bez vedlejších účinků.pdf


Chcete si knihu přečíst?Drogy lidského těla: bez vedlejších účinků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joseph Zehntbauer. Číst Drogy lidského těla: bez vedlejších účinků Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mnozí lidé si navykli používat k ovlivnění své výkonnosti či svého prožívání psychofarmaka. Málokdo si je však vědom toho, že lidské tělo produkuje vlastní substance, které působí jako antidepresiva, anxiolytika, stimulanty, tišicí prostředky apod. Autor popisuje názorně biochemické pochody v lidském těle a účinek "drog", které naše tělo produkuje. Nabízí zároveň čtenáři řadu podnětů, jak tyto látky vlastní našemu tělu zdravým způsobem aktivovat a využít - bez jakýchkoli vedlejších účinků. Knihu využijí lékaři, psychologové, psychoterapeuti, čtenáři se zájmem o sebepoznání a práci na sobě. Josef Zehentbauer je lékař a psychoterapeuti, žije a působí v Mnichově. Autor několika knižních titulů k tématu užívání psychofarmak a drog.


...idského těla. Zehentbauer, Josef. ... bez jakýchkoli vedlejších účinků ... Chytré drogy - Zpaměti.cz ... . Knihu využijí lékaři, psychologové, psychoterapeuti, čtenáři se zájmem o sebepoznání a práci na sobě. Josef Zehentbauer je lékař a psychoterapeuti, žije a působí v Mnichově. Autor několika knižních titulů k tématu užívání ... Drogy lidského těla: bez vedlejších účinků je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Joseph Zehntbauer. Přečtěte si s námi knihu Drog ... DiS - drogový informační server - Knihovna ... . Tuto knihu napsal autor Joseph Zehntbauer. Přečtěte si s námi knihu Drogy lidského těla: bez vedlejších účinků na prazskamuzea1918-2018.cz Drogy v socialistickém Československu. Problematika drog a toxikomanie představuje jeden z největších nevyřešených (a zřejmě i nevyřešitelných) problémů lidstva. Toto téma se v českém prostředí setkalo s raketovým vzestupem zájmu zejména po sametové revoluci. ... Drogy lidského těla - bez vedlejších účinků. Josef .....SOUVISEJÍCÍ KNIHY