Podlý král

Podlý král - Holly Blacková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Holly Blacková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Podlý král.pdf


Chcete si knihu přečíst?Podlý král ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Holly Blacková. Číst Podlý král Online je nyní tak snadné!

POPIS


Doubek je dědicem vílího trůnu a Jude musí bratříčkovi zajistit bezpečí. Právě proto k sobě připoutala podlého prince – teď už krále – Cardana a stala se šedou eminencí tahající za nitky celé říše. Král ale dělá vše, aby ji ponížil a zesměšnil, ačkoli ho lidská dívka stále více fascinuje. Když se ukáže, že chce Jude někdo v jejím okolí zradit, musí smrtelnice odhalit, kdo jí jde po krku. Dokáže se navíc vyrovnat s city, které chová ke Cardanovi?Člověk musí být dost silný na to, aby bojoval pořád dokola. Druhý díl napínavé fantasy série.


...ale navíc dělá všechno, co je v jeho silách, aby ji ponížil a zesměšnil, ačkoli je lidskou dívkou stále fascinovanější ... Podlý král - Holly Blacková | Kniha na Alza.cz ... . Když začne být jasné, že se Jude někdo v jejím bezprostředním okolí chystá zradit, ohrozit její život a životy všech, které miluje, musí smrtelnice odhalit, kdo jí jde po krku. Podlý král je o dvě hvězy lepší než Krutý princ. Hltala jsem jedním dechem a musím říct, že přesně takový konec si po všech rozkazech Jude zasloužila. Podlý král book. Read 15,164 reviews from the world's largest community for readers. První lekce zní: zatvrď se. Poté co vyš ... Podlý král (The Folk of the Air, #2) by Holly Black ... . Podlý král book. Read 15,164 reviews from the world's largest community for readers. První lekce zní: zatvrď se. Poté co vyšlo najevo, že Doubek je ve s... Doubek je dědicem vílího trůnu a Jude musí bratříčkovi zajisti...SOUVISEJÍCÍ KNIHY