O světě kolem nás

O světě kolem nás - Petruška Šustrová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petruška Šustrová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O světě kolem nás.pdf


Chcete si knihu přečíst?O světě kolem nás ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petruška Šustrová. Číst O světě kolem nás Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha známé české publicistky obsahuje přes 120 fejetonů a úvah z posledního desetiletí, reagujících na příznačné situace a události nedávné doby v Česku i v neuralgických bodech rozpadlého sovětského impéria - v Gruzii, Podněstří, Náhorním Karabachu. V autorčině boji proti bezpráví, malosti, předstírání, sobectví a touze po moci je však znát i citlivé ženské pero, vyzbrojené jemnou ironií a poodhalující rovněž vlídnější stránky naší současnosti.


... knihy známé novinářky a dokumentaristky Petrušky Šustrové, obsahující přes stovku fejetonů, úvah a reportáží z posledního desetiletí reagujících na p ... O světě kolem nás - Petruška Šustrová | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Tibetan Music, Healing Music, Relaxation Music, Chakra, Relaxing Music for Stress Relief, 2853C - Duration: 6:00:22. Yellow Brick Cinema - Relaxing Music Recommended for you Důležité pravdy o světě kolem nás, vesmíru i o nás samotných jsou nám pečlivě skrývány. Nejde o to, abyste bezhlavě přijali to, co vám odhalují alternativní zdroje, ale stačí ... Top 10 ilustrací o SVĚTĚ kolem nás. in Zajímavosti. Takhle to tu ... Petruška Šustrová: O světě kolem nás (24. 1. 2013) - YouTube ... . Nejde o to, abyste bezhlavě přijali to, co vám odhalují alternativní zdroje, ale stačí ... Top 10 ilustrací o SVĚTĚ kolem nás. in Zajímavosti. Takhle to tu chodí! Top 10 ilustrací o SVĚTĚ kolem nás. 19.3.2019, 14:00 56.6...SOUVISEJÍCÍ KNIHY