Být sám sebou: Pocit vlastní hodnoty a zkušenost identity

Být sám sebou: Pocit vlastní hodnoty a zkušenost identity - Verena Kastová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Verena Kastová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Být sám sebou: Pocit vlastní hodnoty a zkušenost identity.pdf


Chcete si knihu přečíst?Být sám sebou: Pocit vlastní hodnoty a zkušenost identity ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Verena Kastová. Číst Být sám sebou: Pocit vlastní hodnoty a zkušenost identity Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo vlastně jsem? Jak mě vidí jiní lidé? Co mě dělá nezaměnitelným a jaký chci být? Ten, kdo má pocit, že žije v souladu se sebou, zakouší rovněž dobrý pocit vlastní hodnoty, který také vyzařuje navenek. Identita je něco živého a stále se znovu ustavuje. A jestliže se cítíme být úplně a naprosto v souladu se sebou, pak je také náš pocit vlastní hodnoty dobrý. Verena Kastová vysvětluje, co nás vlastně drží pohromadě – jako lidi i jako svébytné osobnosti. Standardní dílo velké psycholožky. Verena Kastová, Dr. phil., psychoterapeutka, docentka na Institutu C. G. Junga v Curychu, profesorka na Universitě v Curychu, předsedkyně Mezinárodní společnosti pro hlubinnou psychologii.


...o má pocit, že žije v souladu se sebou, zakouší rovněž dobrý pocit vlastní hodnoty, který také vyzařuje navenek ... Být sám sebou: Pocit vlastní hodnoty a zkušenost identity ... ... Grafologie a Psychologie: Psychologie hodnot ... o má pocit, že žije v souladu se sebou, zakouší rovněž dobrý pocit vlastní hodnoty, který také vyzařuje navenek. Identita je něco živého a stále se znovu ustavuje. Ten, kdo má pocit, že žije v souladu se sebou, zakouší rovněž dobrý pocit vlastní hodnoty, který také vyzařuje na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY