Hora lebek: V Japonsku plném duchů

Hora lebek: V Japonsku plném duchů - Lafcadio Hearn | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lafcadio Hearn
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Hora lebek: V Japonsku plném duchů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hora lebek: V Japonsku plném duchů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lafcadio Hearn. Číst Hora lebek: V Japonsku plném duchů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lafcadio Hearn (1850-1904) byl jedním z prvních cizinců, který přijel do pomalu se otvírajícího se Japonska druhé poloviny 19. století. Byl jím zcela okouzlen a zůstal až do své smrti. Ve sbírce Hora lebek najdeme povídky vycházejí z různých japonských tradičních žánrů od čistého hororu až po duchařské eseje.Ilustrace Lída Šámalová.Z angličtiny přeložil, zasvěcenou předmluvu napsal Jakub Zeman.


...bek V Japonsku plném duchů. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... chystáme na rok 2013 - Stolní Tenis A Stolní Tenis ... . Celkové hodnocení (2x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha Hora lebek - V Japonsku plném duchů Přidat komentář. changaj. 25.04.2019. Hearn píše se zaujetím a láskou pro japonskou kulturu. ... Ve sbírce Hora lebek najdeme povídky vycházej ... Hora lebek: V Japonsku plném duchů - KOSMAS.cz ... .04.2019. Hearn píše se zaujetím a láskou pro japonskou kulturu. ... Ve sbírce Hora lebek najdeme povídky vycházejí z různých japonských tradičních žánrů od čistého hororu až po duchařské eseje. (v Japonsku plném duchů) Související tituly dle názvu: Trůn lebek - Démonský cyklus 4 Brett Peter V. Cena: 429...SOUVISEJÍCÍ KNIHY