Pěvci - Na zahradě a v parku

Pěvci - Na zahradě a v parku - Axel Gutiahr | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Axel Gutiahr
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Pěvci - Na zahradě a v parku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pěvci - Na zahradě a v parku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Axel Gutiahr. Číst Pěvci - Na zahradě a v parku Online je nyní tak snadné!

POPIS


V této bohatě ilustrované publikaci najdete charakteristiky celkem osmdesáti osmi nejběžnějších druhů zpěvných ptáků střední Evropy. Dozvíte se základní informace o jejich rozšíření, vzhledu, potravě a typickém způsobu života včetně údajů o hnízdění a počtu vajec. Samostatný rámeček se věnuje ochraně jednotlivých druhů. Navíc v knize najdete i řadu zajímavostí, například jaké náležitosti má splňovat správná ptačí budka a jak si postavit ptačí budku pro sýkorky či hnízdní budku pro vrabce. Na začátku každého profilu se nachází QR kód, s jehož pomocí si můžete poslechnout charakteristický zpěv nebo volání představovaného druhu.


... Na zahradě a v parku Autor: Gutiahr, Axel Nakladatel: Esence EAN: 9788076173415 ISBN: 978-80-7617-341-5 Originál: Singvögel erleben und schützen Překlad: Burianová, Milada Popis: 1× kniha, vázaná, 208 stran, česky Rozměry: 19,4 × 25,2 cm Rok vydání: Navíc v knize najdete i řadu zajímavostí, například jaké náležitosti má splňovat správná ptačí budka a jak si postavit ptačí budku pro sýkorky či hnízdní budku pro vrabce ... SOUTĚŽ o knihu PĚVCI - Na zahradě a v parku | Chrudimka.cz ... . Na začátku každého profilu se nachází QR kód, s jehož pomocí si můžete poslechnout charakteristický zpěv nebo volání představovaného druhu. Kniha: Pěvci - Na zahradě a v parku - Axel Gutjahr. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u někt ... Pěvci - Na zahradě a v parku - Knihy.ABZ.cz ... . Na začátku každého profilu se nachází QR kód, s jehož pomocí si můžete poslechnout charakteristický zpěv nebo volání představovaného druhu. Kniha: Pěvci - Na zahradě a v parku - Axel Gutjahr. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u někt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY