Strom ze železa: Kronika rodu Spiderwicků 4

Strom ze železa: Kronika rodu Spiderwicků 4 - Holly Blacková, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Holly Blacková,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Strom ze železa: Kronika rodu Spiderwicků 4.pdf


Chcete si knihu přečíst?Strom ze železa: Kronika rodu Spiderwicků 4 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Holly Blacková,. Číst Strom ze železa: Kronika rodu Spiderwicků 4 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jaredu, Simonovi & Mallory Graceovým nemůůže jen tak projít, že na půdě domu po praprastrýčku Arthurovi vyštrachali tajemný Klíč a zápisky o podivných tvorech i netvorech kolem nás. Protože toho vědí příliš, svět kouzel jim vyhlásil válku, o níž se ale nesmí dovědět maminka! Jenže je těžké ututlat, s kým den co den svádějí boj o život. Po setkání s potměšilými skřety a rozzlobenými elfy na ně v tomto díle nejúspěšnějšího loňského amerického knižního seriálu pro děti číhá další malér. Poté co někdo přímo z budovy školy unesl Mallory, musejí se za ní bráškové vydat nejprve na holčičí záchody a pak do lomu plného trpaslíků. Zákeřní pidimužíci by rádi vykovali zbrusu nový svět ze stříbra, mědi a železa, kde nebude místo pro lidi - leda zkamenělé, jako to už provedli Mallory. Podaří se chlapcům sestru oživit a uprchnout z podzemí?


...e železa: Kronika rodu Spiderwicků 4. ... Tony DiTerlizzi - Megaknihy.cz ... ... Strom ze železa Autor: Blacková, Holly a DiTerlizzi, Tony Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024225678 ISBN: 978-80-242-2567-8 Překlad: Jašová, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 136 stran, česky Rozměry: 11,2 × 17,5 cm Hledáte Kronika rodu Spiderwicků 4 Strom ze železa od Holly Blacková,Tony DiTerlizzi? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kronika rodu ... Kronika rodu Spiderwicků. Kniha 4, - Strom ze železa ... . 33 prodejen po celé ČR Kronika rodu Spiderwicků 4 - Strom ze železa Autor: DiTerlizzi, Tony Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024215358 ISBN: 80-242-1535-7 Originál: The Spiderwick Chronicles IV: The Ironwood Tree Překlad: Jašová, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 136 stran, česky Rozměry: 11 × 17,5 cm Rok vydání: Kronika rodu Spiderwicků. Pokračovat v nák...SOUVISEJÍCÍ KNIHY