Strážce času

Strážce času - Mitch Albom | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Mitch Albom
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Strážce času.pdf


Chcete si knihu přečíst?Strážce času ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mitch Albom. Číst Strážce času Online je nyní tak snadné!

POPIS


Od autora Mitche Alboma, který inspiroval miliony lidí po celém světě knihami jako Tuesdays with Morris (úterý s Morrisem) a The Five People You Meet in Heaven (Pět lidí, které potkáš v nebi), přichází jeho nejpůsobivější román The Time Keeper (Strážce času ) - poutavá legenda o prvním muži na Zemi, který počítal čas. V nejnovějším románu Mitche Alboma je vynálezce prvních světových hodin potrestán za to, že se pokoušel měřit nejúžasnější Boží dar - čas. Je vyhoštěn na staletí do jeskyně a přinucen naslouchat hlasem všech, kteří ho léta hledali. Nakonec, když byla jeho duše skoro zlomená, Otec čas mu udělil svobodu, spolu s magickými přesýpacími hodinami a posláním: příležitostí splatit svůj dluh tím, že naučí dvou pozemských lidí skutečnému významu času. Zatímco počítání času začalo tak nevinně, dnes už dominuje v našich životech a nevíme si bez něj představit jediný den. Vynálezce se vrací právě do našeho světa a začíná svou cestu za vlastní záchranou se dvěma rozdílnými partnery: jedním je dospívající dívka, která si chce vzít život, přičemž druhým je vlivný starý obchodník, který chce žít navěky. Aby zachránil sám sebe, musí zachránit obou. Tato evokující próza v sobě nese neobyčejný příběh, který inspiruje čtenáře, aby znovu zvážil své vlastní představy o čase, jak ho tráví a jaký cenný ve skutečnosti je.


...Rock performance that made coaches Crazy in The voice Audition 2018 - Duration: 17:37 ... Mitch Albom | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . The Voice Legendary Recommended for you V roce 2003 běžel na České televizi seriál Strážce duší s Lukášem Vaculíkem (spisovatel Armin) a Zuzanou Norisovou (prozřelelná Katka) . Jeden díl se jmenoval Hrobka času a ten mě ... Strážce času Autor: Albom, Mitch Nakladatel: The Vision EAN: 9788097076597 ISBN: 978-80-97765-9-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 245 stran, česky Rozměry: 13,5 × 19 cm Rok vydání: Obsah knihy: Strážce času. Od autora Mitche Alboma, který inspiroval miliony lidí po celém světě knihami ... Kniha: Strážce času (Mitch Albom) | Martinus ... . Od autora Mitche Alboma, který inspiroval miliony lidí po celém světě knihami jako Tuesdays with Morris (úterý s Morrisem) a The Five People You Meet in Heaven (Pět lidí, které potkáš v nebi), přichází jeh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY