Malinkatý kretén

Malinkatý kretén - Zdena Frýbová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zdena Frýbová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Malinkatý kretén.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malinkatý kretén ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdena Frýbová. Číst Malinkatý kretén Online je nyní tak snadné!

POPIS


Humoristický román, v němž dva skotští teriéři Andrýsek a Ronánek přesvědčují dámu středního věku, že i po rozvodu může být život báječný a vzrušující. Vypravěčka románu Ela hned v úvodu knihy šokuje svého manžela, když jeho návrhna rozvod přijme s bohorovným klidem a okamžitě si začne plánovat život podle svého. Nečekané maléry, průšvihy a katastrofy, které život přináší, se líbí především Ronánkovi, který si díky své imunitě vůči jakékoliv výchově vysloužil přezdívku Malinkatý kretén. Jeho reakce na různé rodinné a společenské události jsou tak svérázné, že se často poštěká nejen se svým bráchou Andrýskem, ale i s Elou. Nejpůsobivější nadsázka celého románu tkví v tom, že se Ela umí se svými psy sice dohovořit, to však neznamená, že se s nimi shodne.Rozmanité příhody této trojice i dalších postav spojuje typický vypravěčský humor Zdeny Frýbové, který si již tolikrát získal srdce čtenářů.


...tý kretén 1993; Falešní hráči 1991; Z neznámých důvodů 1988; Noc jako stvořená pro nevěru 2003; všech 22 knih autora ... Malinkatý kretén - Zdena Frýbová (l19) | Aukro ... . Podobné knihy. Robin 1987; Otcem i matkou proti své vůli 2000; Kniha Malinkatý kretén je v Malinkatý kretén Autor: Frýbová, Zdena Nakladatel: Šulc a Švarc EAN: 9788072443390 ISBN: 978-80-7244-339- Popis: 1× kniha, vázaná, 368 stran, česky Rozměry: 13,3 × 20,5 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání) Po skvělém Robinovi byl Malinkatý kretén kapku zklamáním. Zkrátka, nebylo to ono. Vůbec mám dojem, že nejlep ... Malinkatý kretén - Zdena Frýbová | Knihy Dobrovský ... . vydání) Po skvělém Robinovi byl Malinkatý kretén kapku zklamáním. Zkrátka, nebylo to ono. Vůbec mám dojem, že nejlepší romány napsala Frýbová před 89. Připadalo mi to přeplácané a moc umělé, jako by přepsala Robina s tím, že tam vrazila je...SOUVISEJÍCÍ KNIHY