Dobyvačné armády

Dobyvačné armády - Jean-Pierr Dionnet, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jean-Pierr Dionnet,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobyvačné armády.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dobyvačné armády ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean-Pierr Dionnet,. Číst Dobyvačné armády Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cyklus temných fantasy příběhů, který vzešel ze spolupráce scenáristy Jeana-Pierra Dionneta s kreslířem Jeanem- -Claudem Galem, se odehrává ve fiktivním barbarském dávnověku. Zatímco Dobyvačná vojska jsou řetězec mikropříběhů popisujících fantastický svět metodou „najít celé moře v každé kapce vody“, Arnova pomsta a Arnův triumf jsou klasické příběhy typu „hrdinova cesta“ a nabízejí pád a vzestup mladého vládce v krutém světě plném nájezdníků a podlých intrik. Spolu s už vydanou Diosamante (Argo, 2018) navíc dostává český čtenář do rukou téměř kompletní dílo fenomenálního a bohužel předčasně zesnulého Jeana-Clauda Gala, jehož neuvěřitelná barokně rafinovaná kresba dodnes ohromuje čtenáře. Díla byla oslnivá už v původních černobílých vydáních; nynější skvěle kolorovaná edice je posunula ještě o stupeň výš.


...čné armády, komiksové dílo scénáristy Jean-Pierre Dionneta a fenomenálního kreslíře Jean-Claude Gala, se skládá ze dvou částí (a jednohubky na závěr v podobě vypointované povídky Katedrála) ... Dobyvačné armády | DK Komiksy ... . Částí první jsou Dobyvačné armády samy - fresky z nekončícího Dobyvatelova tažení zeměmi dávno zavátými písky ... Dobyvačné armády Autor: Dionnet, Jean-Pierr a Gal, Jean-Claude Nakladatel: Argo EAN: 9788025728604 ISBN: 978-80-257-2860-4 Originál: Les Epopées Fantastiques Překlad: Podaný, Richard Popis: 1× kniha, vázaná, 208 stran, česky Rozměry: 22,8 × 31,8 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Komiksy - Dobyvačné armády Komiksové bubliny. Loading... Unsubscribe from Komiksové bubliny? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe ... Dobyvačné armády — Nakladatelství Argo ... . vydání) Komiksy - Dobyvačné armády Komiksové bubliny. Loading... Unsubscribe from Komiksové bubliny? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe...SOUVISEJÍCÍ KNIHY