Cítit se dobře s druhými

Cítit se dobře s druhými - David D. Burns | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
David D. Burns
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cítit se dobře s druhými.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cítit se dobře s druhými ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David D. Burns. Číst Cítit se dobře s druhými Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pokud máte ve svém okolí někoho, s kým si nerozumíte, tato kniha vám ukáže, jak s touto osobou rozvíjet mnohem prospěšnější vztahy. Nezáleží na tom, zda to je manžel/ka, sourozenec, rodič nebo přítel, či dokonce někdo úplně neznámý. Bude to ale z vaší strany vyžadovat spoustu tvrdé práce. Budete se muset podívat sami na sebe. Profesionální psychiatr a terapeut vás provede teorií (za použití četných příkladů z praxe) i důležitými cvičeními. Nejpozoruhodnější na této knize jsou hloubka a detailnost, s jakými Dr. Burns rozebírá různé formy efektivní i neefektivní komunikace.


...m s pomocou množstva príkladov z praxe vysvetlí, v čom spočíva tajomstvo dobrej komunikácia a naopak, aké chyby v komunikácii a empatii robíme ... Cítit se dobře s druhými - Burns David D. - SEVT.cz ... . Naučí vás, jako jednať s ľuďmi spôsobom, ktorý vám pomôže výrazne zlepšiť a prehĺbiť vaše vzťahy. Nezáleží na tom, s kým máte problém: s manželom, rodičom, súrodencom alebo kamarátom. Cítit se dobře s druhými . David D. Burns; David D. Burns . 3,3 . Sledovať autora . Spoločenské vedy Zdravie, životný štýl. Všetky knihy autora . Eugenika, 2012. Vydavateľstvo Eu ... Cítit se dobře - Burns David D. levně, cena 283 Kč ... ... . Burns; David D. Burns . 3,3 . Sledovať autora . Spoločenské vedy Zdravie, životný štýl. Všetky knihy autora . Eugenika, 2012. Vydavateľstvo Eugenika, 2012. Preklad. Lenka Heczková; Pokud máte ve svém okolí někoho, s kým si nerozumíte, tato kniha vám ukáže, jak s touto osobou rozvíjet ... Cítit se dobře. Burns David D., M.D. O životě a smrti. Osho. Podnikání pod...SOUVISEJÍCÍ KNIHY