Neslibovala jsem ti procházku růžovým sadem

Neslibovala jsem ti procházku růžovým sadem - Joanne Greenbergová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Joanne Greenbergová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Neslibovala jsem ti procházku růžovým sadem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neslibovala jsem ti procházku růžovým sadem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joanne Greenbergová. Číst Neslibovala jsem ti procházku růžovým sadem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Stěží někdo dokázal popsat onen podivný svět duševní nemoci otevřeněji a krásněji, než jak to dokázala Joanne Greenbergová v tomto románu – v oslnivém příběhu vyprávějícím o třech letech, která mladá dívka strávila v léčebném zařízení pro duševně choré, a o jejím návratu ze světa šílenství do světa skutečnosti. Kniha je autobiografickým příběhem duševně nemocné dívky, která se díky psychoterapii vyléčí. Je napsána s velkou citlivostí i hlubokým psychologickým ponorem, a protože vyrůstá z autorčiny trýznivé zkušenosti s psychotickým onemocněním, je působivou a autentickou výpovědí o kořenech a historii jejího onemocnění i o její léčbě a procesu uzdravování. Autorka, která byla jako šestnáctiletá dívka léčena psychoanalytičkou dr. Friedou Fromm-Reichmannovou, podává dramatické a přesvědčivé svědectví o psychoterapeutické léčbě, která byla prováděna v době, kdy ještě na psychiatrii nebyly k dispozici antipsychotické léky. Z autorčina svědectví vyzařuje obdiv a láska k dr. Friedě Fromm-Reichmannové, která byla zakladatelkou americké interpersonální školy v psychoanalýze a průkopnicí dlouhodobé psychoanalytické psychoterapie psychotických pacientů. Tato žena byla známá svým tvořivým a hluboce empatickým přístupem k psychotickým pacientům, pro jejichž prožívání měla nevšední porozumění..


...ala jsem ti procházku růžovým sadem kniha od: Joanne Greenberg ... Neslibovala jsem Ti procházku růžovým sadem (navazující ... ... . 88 % ... Kniha Neslibovala jsem ti procházku růžovým sadem Přidat komentář. Prateri. 35 20. ledna. Chystala jsem se už dávno na četbu této knihy. ... NESLIBOVALA JSEM TI PROCHÁZKU . RŮŽOVÝM SADEM. Joanne Greenbergová. Neslibovala jsem ti procházku růžovým sadem. Tato kniha ani žádná její část nesmí být kopírována, rozmnožována ani jinak šířena bez . písemného souhlasu vydavatele. Přeložili Libuše a Luboš Tr ... Neslibovala jsem ti procházku růžovým sadem - Greenbergová ... ... . písemného souhlasu vydavatele. Přeložili Libuše a Luboš Trávníčkovi. Neslibovala jsem ti procházku růžovým sadem Autor: Greenbergová, Joanne Nakladatel: Triton EAN: 9788073876203 ISBN: 80-85875-52-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 280 stran, česky Rozměry: 14 × 20 cm Rok vydání: 2012 Neslibovala jsem ti procházku růžovým ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY