Hlemýždím tempem

Hlemýždím tempem - Cung-wej Čou | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Cung-wej Čou
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hlemýždím tempem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hlemýždím tempem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cung-wej Čou. Číst Hlemýždím tempem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Počkejte, nepřehlížejte tuhle sotva znatelnou stopu. Zanechal ji tu za sebou jistý hlemýžď při své pouti životem. Někdo si možná řekne: Co je mi do hlemýždě, toho pomalého, nemotorného tvora? Ale nemyslete, v naší uspěchané době nás právě pomalost může dovést tam, kde vládne pokoj a klid a kde můžeme poznat pravdu o životě. Poetický příběh o pouti jednoho hlemýždě, nejen pro děti. Autor ilustrací Čun Jing-čchun za své půvabné kaligrafické kresby opakovaně získává ocenění Nejkrásnější kniha roku, na Lipské knižním veletrhu ocenění za design.


...ng-wej; Ču, Jing-čchun: Hlemýždím tempem ... Hlemýždím tempem - Cung-wej Čou | Srovnanicen.cz ... . Půvabná knížka o hlemýždi, který nachází smysl bytí ne v rychlosti, ale v přátelství a životní cestě samotné, učaruje nejen dětem. Nečekaně dobrodružný příběh nevtíravě přibližuje tradiční čínskou filozofii a náboženství. Hlemýždím tempem book. Read reviews from world's largest community for readers. Počkejte, nepřehlížejte tuhle sotva znatelnou stopu. Zanechal ji tu za se... Šnečím tempem je ... Hlemýždím tempem - Cung-wej Čou | Databáze knih ... . Zanechal ji tu za se... Šnečím tempem je velmi krásně napsaná kniha a má velmi krásně namalované obrázky a je to velmi vzrušujcí příběh a přeju si, aby vyšla hlemýždím tempem 2 a pokud vyjde, já si jí přečtu jako první a určitě bude krásná. Hlemý...SOUVISEJÍCÍ KNIHY