Vlčí hora

Vlčí hora - Ivana Ondriová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivana Ondriová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vlčí hora.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vlčí hora ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Ondriová. Číst Vlčí hora Online je nyní tak snadné!

POPIS


Milující manžel Gregor Kavecký se rozhodne, že svou manželku Michaelu překvapí neobvyklým dobrodružstvím. Výlet na Vlčí horu jim má přinést vytoužený únik před hlukem a stresem velkoměsta. V srdci nedotčené krásy a drsné hory však začíná skutečný boj o život. Vlčí hora… náhle zdivočí… Jednoho rána zmizí Gregor beze stopy. V chalupě po něm zůstanou pouze krvavé šmouhy vedoucí kamsi do hlubokého lesa. Ublížil mu snad vlk? A proč jeho manželka nic neslyšela a neviděla? Zamilovaná Michaela se rozhodne vzít osud do vlastních rukou a vydá se hledat manžela do nelítostných hor, sama se však ocitá na hranici mezi životem a smrtí. Fyzicky a psychicky vyčerpaná potkává dva muže, kteří jí podávají pomocnou ruku. Jsou to však opravdu lovci hledající posledního vlka, nebo číhají na něco jiného? Že by právě na jejího manžela? A co když má být jejich kořistí i ona?


...ní v tradiční roubence na samotě v klidu a soukromí ... Rozhledna na Vlčí hoře u Krásné Lípy ... . Od 1400Kč/noc. Nově s vysokorychlostním připojením k internetu a WiFi. At Vila Vlčí Hora billiards, a shared kitchen and a shared lounge are at guests' disposal. A games room is also available. Hiking and cycling is possible in the surroundings. The property is located 16 mi away from Schanzenabfahrt Ski elevator and 22 mi away from Czech-Saxen Switzerland National Park. The Vlčí hora (German: Wolfsberg, 581 m) is one of th ... Vlčí hora (Krušné hory) - Wikipedie ... . The Vlčí hora (German: Wolfsberg, 581 m) is one of the most prominent peaks in the lowlands of the Šluknov Hook (Šluknovsko) in the Czech Republic.. Location and area. The Vlčí hora is located in the Šluknov Hook, six kilometres west of Rumburk immediately on the edge of the forest and rock landscape of the Bohemian Switzerland.At its foot are the municipalities of Staré Křečany (Alt ... R...SOUVISEJÍCÍ KNIHY