Betasamec

Betasamec - Milan Dohnal | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Milan Dohnal
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Betasamec.pdf


Chcete si knihu přečíst?Betasamec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Dohnal. Číst Betasamec Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třicátník Milan žije velmi všední život svobodného muže a řadového zaměstnance v menší firmě, když se mu víceméně náhodou podaří posadit se na manažerskou židli v nadnárodním korporátu. Jeho život se tím změní prakticky od základů – teď, když je úspěšný a dobře vydělávající muž, začnou o něj jevit zájem krásné ženy, snaží se mu vlichotit noví „přátelé“, život se zdá být jedním nikdy nekončícím mejdanem. Časem se ale ukáže, že uhájit teplé místečko v korporátu není až tak snadné, zvlášť ve chvíli, kdy jsou ekonomické výsledky v červených číslech a vedení si žádá rychlé a efektivní řešení. Jenže nic takového v korporátu ještě nikdy nikdo nedokázal. Svérázná, nesmírně humorná prvotina českého autora, který se odvažuje říct nahlas i to, na co se mnozí obávají byť jen pomyslet. Kniha je svým způsobem generační výpovědí a osloví nejen ty čtenáře, kteří mají vlastní zkušenosti s prací v zahraničních korporátech, ale všechny ty, kdo mají rádi nekorektní humor, jdoucí „až na dřeň“.


...c neví, že se souloží zásadně na pánských záchodcích, a diví se, jak rychle se roznesla zvěst o jeho konání na dámském sociálním zařízení ... Betasamec - Milan Dohnal | Knihy Dobrovský ... . Betasamectví je ale jenom jednou z vrstev díla. Další vrstvou je překvapivě hluboká společenská analýza. Z textu přímo čiší autentičnost, vlastní prožitek, vše ... Dozvídáme se, jaký Mila je. V práci skoro nic nedělá a chodí pozdě, dělá nemravné věci. Miluje pivo, ale nebrání se jinému alkoholu. Hulí jak fabrika a střídá baby jak ponožky. Už jsem přemýšlela, jak ho nazvat slušně, protože Be ... Betasamec - Kniha za knihou ... . Miluje pivo, ale nebrání se jinému alkoholu. Hulí jak fabrika a střídá baby jak ponožky. Už jsem přemýšlela, jak ho nazvat slušně, protože Betasamec je slabé slovo a to, co bych použila, je moc sprosté pro vaše oči ... Kniha: Betasamec - Milan Dohnal. Fungujeme! Váže...SOUVISEJÍCÍ KNIHY