Bláznův deník

Bláznův deník - Sün Lu | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sün Lu
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bláznův deník.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bláznův deník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sün Lu. Číst Bláznův deník Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nové vydání tří nejvýznamnějších beletristických děl zakladatele moderní čínské literatury, povídkových sbírek Vřava a Tápání a sbírky básní v próze Polní tráva, uvádí čtenáře do turbulentní doby čínských dějin a kultury, kdy se rozpadal tradiční starý císařský svět a tu zdráhavě, tu vášnivě nastupoval svět moderní. Lu Sün jako angažovaný, přitom ale pronikavý pozorovatel vykresluje toto „tápání“ i „vřavu“, odrážející se jak na mnohdy ještě starosvětském venkově, tak v rozvíjejícím se městském prostředí. Lu Sünův svět, zabydlený svéráznými figurkami všech možných sociálních vrstev, vytváří bohatou mozaiku příběhů, psychologických črt, malých dramat i emočně vypjatých momentů, které otevírají pomyslné literární dveře do celého čínského dvacátého století.


...v Deník Poetry. V dnešní době hodně lidí trpí psychickými a duševními problémy ... Bláznův deník - Sün Lu | Knihy Dobrovský ... . Proto mě napadlo sepsat o všech možných duševních chorobách básně, které by je vystihovali. Avšak poslední dobou jsem už trochu vyměkl, a nebude to jen o smutných depresích, nebo zvláš... Bláznův Deník Poetry. V dnešní době hodně lidí trpí psychickými a duševními problémy. Proto mě napadlo sepsat o všech možných duševních chorobách básně, které by je vystihovali. Avšak poslední dobou jsem už trochu vyměkl, a nebude to jen o smutných depresích, ... Bláznův deník - Lu Sün | Databáze knih ... . Avšak poslední dobou jsem už trochu vyměkl, a nebude to jen o smutných depresích, nebo zvláš... Bláznův Deník Poetry. V dnešní době hodně lidí trpí psychickými a duševními problémy. Proto mě napadlo sepsat o všech možných duševních chorobách básn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY