Toulavá kamera 15

Toulavá kamera 15 - Josef Maršál, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Maršál,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Toulavá kamera 15.pdf


Chcete si knihu přečíst?Toulavá kamera 15 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Maršál,. Číst Toulavá kamera 15 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tentokrát Vám přinášíme již 15tý díl knižního zpracování oblíbeného televizního pořadu, který obsahuje padesát poutavých reportáží. Zavedou vás do hradů a zámků, prohlédnete si neobvyklá muzea a pozoruhodné přírodní úkazy. Také se projdete či projedete malebnou krajinou, historickými městečky a vesnicemi a poznáte nadšené a šikovné lidi, kteří se věnují zapomenutým řemeslům nebo netradičním koníčkům. Reportáže jsou doplněny fotografiemi, inovovanými mapami a praktickými informacemi. Kniha vznikla díky spolupráci nakladatelství freytag & berndt a České televize.


...m, že Toulavá kamera stále splňuje své hlavní poslání ... Toulavá kamera — Česká televize ... . Poutavou formou seznamovat se zajímavostmi České republiky, ukazovat, čím vším se lidé zabývají, jak tráví volný čas, nebo jaké se u nás udržují v různých oblastech zvyklosti a tradice. Toulavá kamera Premiéra: 15. 3. na ČT1. Tábor — Výstava Záhady a tajemství světa — Mohyla míru u Slavkova — Jistebsko — Dům u matky Boží — Hvězda. Na konci 15. a začátku 16. století prošel rozsáhlými o ... TOVAČOVSKÝ ZÁMEK - YouTube ... . Na konci 15. a začátku 16. století prošel rozsáhlými opravami a dostavbou paláce s kaplí. V témže věku jej ale zasáhl rozsáhlý požár, po němž bylo toto monumentální sídlo opuštěno, začalo chátrat. ... Toula...SOUVISEJÍCÍ KNIHY