Praha moderní 1.díl: Velký průvodce po architektuře let 1900–1950 / Historické centrum

Praha moderní 1.díl: Velký průvodce po architektuře let 1900–1950 / Historické centrum - Zdeněk Lukeš | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Lukeš
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Praha moderní 1.díl: Velký průvodce po architektuře let 1900–1950 / Historické centrum.pdf


Chcete si knihu přečíst?Praha moderní 1.díl: Velký průvodce po architektuře let 1900–1950 / Historické centrum ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Lukeš. Číst Praha moderní 1.díl: Velký průvodce po architektuře let 1900–1950 / Historické centrum Online je nyní tak snadné!

POPIS


Průvodce po moderní pražské architektuře první poloviny 20. století zachycuje slovem a obrazem kolem dvou set staveb, nejen těch nejvýznamnějších, jako jsou Obecní dům, dům U Černé Matky Boží nebo Veletržní palác, ale i čistě užitných, které se ve svém úhrnu významně podílejí na moderní tváři města a jeho atmosféře. Průvodce je rozdělen do šesti kapitol podle historických pražských čtvrtí (Staré a Nové Město, Malá Strana, Hradčany, Josefov a Vyšehrad) a zahrnuje rovněž mapky s vyznačenými objekty a medailony nejvýznamnějších tvůrců. V budoucnu na něj naváže druhý díl, který představí nejvýznamnější objekty z tohoto období v dalších pražských čtvrtích.


...e po moderní pražské architektuře první poloviny 20 ... Praha-Moderní-1.-díl-Zdeněk-Lukeš - Knihkupectví ArtMap ... . století zachycuje slovem a obrazem kolem dvou set staveb, ... Praha moderní 1.díl: Velký průvodce po architektuře let 1900-1950 / Historické centrum. Kniha: Praha moderní 1.díl -- Velký průvodce po architektuře let 1900-1950 / Historické centrum - Zdeněk Lukeš Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Praha moderní 1.díl. Velký průvodce po architektu ... Kniha Praha moderní 1 - Velký průvodce po architektuře let ... ... . Praha moderní 1.díl. Velký průvodce po architektuře let 1900-1950 / Historické centrum - Zdeněk Lukeš. Průvodce po moderní pražské architektuře první poloviny 20. století zachycuje slovem a obrazem kolem dvou set staveb, nejen těch nejvýznamnějších, jako jsou Obecní dům, dům U Černé Matky ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY