Životní plány duše

Životní plány duše - Gabriela Čanigová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Gabriela Čanigová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Životní plány duše.pdf


Chcete si knihu přečíst?Životní plány duše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gabriela Čanigová. Číst Životní plány duše Online je nyní tak snadné!

POPIS


Životní plán je náš Osud. Osud, který naplňujeme každým okamžikem našeho života. Jsou to naše zkoušky, situace, všechno, čím musíme projít, abychom dospěli k uvědomění, k poznání, které nás posune dál. Dál ke šťastnému životu plnému lásky, hojnosti, radosti a naplnění. Tato kniha bude průvodcem na vaší cestě poznání a uvědomění, vašeho duchovního růstu. Poznáte s ní všechny souvislosti vašeho životního plánu.


...lektronická kniha Životní plány duše Gabriela Čanigová - Životní plány duše Otevřít stranu 99 Ukázky ... ALEJKA = S LÁSKOU V SRDCI: Plán vaší duše aneb PROČ SE ... ... . Ukázka epub Ukázka mobi Ukázka pdf Ke stažení. Životní plány duše . Gabriela Čanigová ... Životní plány duše kniha od autora Čanigová gabriela. Životní plány duše Životní plán je náš Osud. Osud, který naplňujeme každým okamžikem našeho života. Jsou to naše zkoušky, situace, všechno, čím musíme projít, abychom dospěli k uvědomění, k poznání, které nás posune dál. Duše žije v úzké vazbě na duchovní rovinu vedení a na své cestě k božství plánuje nejúčinnější ... Životní plány duše (Ukázka, strana 99) by Kosmas-CZ - Issuu ... . Duše žije v úzké vazbě na duchovní rovinu vedení a na své cestě k božství plánuje nejúčinnější životní situace nové inkarnace dlouho dopředu. Ve vnitřní shodě s archanděly a anděly strážnými sestaví životní plán, který ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY