Co vy na to, pane Šmoldasi? 2. díl

Co vy na to, pane Šmoldasi? 2. díl - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co vy na to, pane Šmoldasi? 2. díl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co vy na to, pane Šmoldasi? 2. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Co vy na to, pane Šmoldasi? 2. díl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poznámky, glosy, přípodotky a všeliké další tlachy, které se vposled octly na stránkách téhle knihy, nebyly původně určeny ani ke čtení, natožpak k důkladné četbě, nýbrž k poslechu, a to, dlužno podotknout, k poslechu pohříchu letmému a jednorázovému. Nesnášel jsem je totiž na papír, nýbrž pronášel do éteru coby odpovědi na otázky, které mi po čtyři roky všední den co všední den kladla redakce Rádia Impuls. Rozhlasový éter není, jak známo, nic jiného než povětří, a tak jsem vlastně, doslova a do písmene, mluvil do větru, pronášeje řeči lehké a nevážné, to jest prosté vší váhy - to aby je řečený vítr dokázal hbitě unést a aby se mu při tom unášení, možno-li, nepronesly. Pokud je přece jen upustil, a dopustil tudíž, aby se snesly na papír, pak asi proto, že jich nahromadilo až neúnosně mnoho, ba přespříliš. Tolik, že před časem stihly naplnit už jeden útlý svazek, a nyní se vecpaly dokonce do dalšího. Sáhnete-li po něm, vězte, že to, co přináší, ani vítr neunesl, a že si to tudíž můžete pěkně odnést zrovna Vy.


...ldas: Hrad glosuji velice nerad, podezírám je, že o to jim jde - Duration: 25:42 ... Knihy od Ivo Šmoldas | Kupte na Martinus.cz ... . Český rozhlas Plus 62,993 views Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit. Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Zde se podívejte na aktuální informace o objednávkách a často kladené otázky. ... Co vy na to, pane Šmoldasi? 2. díl. Eva Bačová napsal/a o Co vy na to, pane Šmoldasi? 2. díl. Ivo Šmoldase ... Co vy na to, pane Šmoldasi? 2. díl - Ivo Šmoldas ... ... . díl. Eva Bačová napsal/a o Co vy na to, pane Šmoldasi? 2. díl. Ivo Šmoldase prostě miluji.Jeho suchý anglický humor je mi blízký.Už se těším až ho uvidím 20.9.v Brandýse nad Labem na zámku.Jeho postřehy,glosy atd.si vždy ráda přečtu.Smích je zdravý,a při čtení jeho knih bych ho mohla rozdávat.Doporučuji. Publici...SOUVISEJÍCÍ KNIHY