Procházky Prahou: Krok za krokem ulicemi města

Procházky Prahou: Krok za krokem ulicemi města - Jan Pohunek, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Pohunek,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Procházky Prahou: Krok za krokem ulicemi města.pdf


Chcete si knihu přečíst?Procházky Prahou: Krok za krokem ulicemi města ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Pohunek,. Číst Procházky Prahou: Krok za krokem ulicemi města Online je nyní tak snadné!

POPIS


Praha to není jen Pražský hrad nebo Karlův most, je to především pestrá mozaika tvořená dějinami i obyčejnými obyvateli města. Kniha vám nabízí dvanáct tematických procházek, díky kterým se podíváte nejen na známá turistická místa, kde lze ale přesto narazit na nečekané souvislosti, ale odhalíte i méně známá zákoutí a zastrčené uličky. Projděte se prvorepublikovými pasážemi, vydejte se za strašidly Starého Města, odhalte místa spojená s Kelty, vystoupejte na význačné pražské vrchy a sestupte do podzemí.


...ky Prahou: Krok za krokem ulicemi města ... Pražský sborník historický XLVI - | Knihkupectví Karolinum ... . Jan Pohunek, Iva Pohunková ... Procházky Prahou Autor: Pohunek, Jan a Pohunková, Iva Nakladatel: CPress EAN: 9788026426257 ISBN: 978-80-264-2625-7 Popis: Procházky Prahou - Krok za krokem ulicemi města - Pohunková Iva, Pohunek Jan,. Zažijte Prahu stověžatou jinak!" Praha to není jen Pražský hrad nebo... Procházky Prahou. Kdo napsal knihu Procházky Prahou? Autorem je Jan Pohunek, Iva Pohunková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a in ... Procházky Prahou (Jan Pohunek, Iva Pohunková) | Detail ... ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Registrovat Přihlásit . ... Krok za krokem ulicemi města. 100% 5 1. Procházky Prahou - Jan Pohunek . Praha to není jen Pražský hrad nebo Karlův most, je to především pestrá mozaika tvořená dějin...SOUVISEJÍCÍ KNIHY