Rychlost zvuku

Rychlost zvuku - Eric Bernt | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eric Bernt
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rychlost zvuku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rychlost zvuku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eric Bernt. Číst Rychlost zvuku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autistický mladík Eddie Parks touží po jediné věci: znovu uslyšet hlas své zesnulé matky. Proto pracuje na vývoji unikátního přístroje, který dokáže rekonstruovat zvuky z minulosti. Hotový vynález se ale brzy stane cílem mocných a nebezpečných organizací, neboť pro toho, kdo zařízením disponuje, přestanou existovat jakákoli tajemství… Eddie se tak ocitá ve velkém nebezpečí a jeho empatický doktor Skylar Drummond musí riskovat vše, aby ochránil svého pacienta i jeho nebezpečný vynález.


...osť zvuku je rýchlosť, akou sa zvukové vlny šíria prostredím ... David Steiner - Akustika ... . Často sa týmto pojmom myslí rýchlosť zvuku vo vzduchu, ktorá závisí od atmosférických podmienok - najväčší vplyv na jej hodnotu má teplota vzduchu.. V kozmonautike a letectve sa používa rýchlosť zvuku aj ako jednotka rýchlosti, s označením "Mach" (muž. rod). Rychlost zvuku v ideálním plynu. V ideálním plynu pro rychlost zvuku platí vzorec = (+), kde je tlak plynu při teplotě 0 °C, příslušná hustota a teplotní rozpínavost pro daný plyn.. Historie měření rychlosti zvuku. První, kdo se pokusil změ ... Rychlost zvuku v kapalinách - fyzikální tabulky rychlosti ... ... .. Historie měření rychlosti zvuku. První, kdo se pokusil změřit rychlost zvuku ve vzduchu, byl Marin Mersenne.Při pokusech s kanónem naměřil rychlost 428 m/s. Rychlost zvuku ve vzduchu. Rychlosti šíření zvuku ve vzduchu v závislosti na teplotě. Hodnoty jsou zaokrouhleny na celá čísla (např. rychlost zvuku ve vzduchu při 0°C na úrov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY