Divotvůrce 4: Spoutávač

Divotvůrce 4: Spoutávač - Sebastien de Castell | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sebastien de Castell
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Divotvůrce 4: Spoutávač.pdf


Chcete si knihu přečíst?Divotvůrce 4: Spoutávač ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sebastien de Castell. Číst Divotvůrce 4: Spoutávač Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kellen a jeho vražedný kočkoveverčák Reichis jsou sami na cestě a pátrají po tajemném mnišském klášteře známém jako Ebenové opatství. Je to místo, které nezasvěcenci nikdy nemohou najít, a Kellen začíná být zoufalý. Mniši v Ebenovém opatství totiž údajně vědí o černém stínu víc než kdo jiný, a dokonce ho prý umějí i léčit. Potom se však stane něco, co Kellena a Reichise rozdělí. Kellen poprvé čelí světu sám a pronikne do stínové magie mnohem hlouběji, než se kdy odvažoval tušit.


...rce 4: Spoutávač Sebastien de Castell ... Kniha Divotvůrce - 4. - Spoutávač - Trh knih - můj ... ... . 5,0 ( 1) ... Další tituly z řady "Divotvůrce" Divotvůrce. Sebastien de Castell. Někdy vám život rozdá karty, se kterými nejde hrát. A jedinou cestou k přežití je naučit se triky! J... Knihy Fantasy Divotvůrce 4: Spoutávač Série: Divotvůrce Žánr: Fantasy Divotvůrce 4: Spoutávač Sebastien de Castell #divotvůrce #magie #oláskutunejde #sebastiendecastell. Čtvrtý výlet do fantastického svě ... Divotvůrce 4: Spoutávač - Sebastien de Castell | KOSMAS.cz ... ... . Čtvrtý výlet do fantastického světa přeludů a stínů . Kellen a jeho vražedný kočkoveverčák Reichis jsou sami na cestě a pátrají po tajemném ... Divotvůrce 4: Spoutávač Divotvůrce 5: Královnovrah. série Div...SOUVISEJÍCÍ KNIHY