Bytosti přírody a léčení Země

Bytosti přírody a léčení Země - Margot Ruis | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Margot Ruis
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Bytosti přírody a léčení Země.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bytosti přírody a léčení Země ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Margot Ruis. Číst Bytosti přírody a léčení Země Online je nyní tak snadné!

POPIS


Margot Ruis přináší v této knize neobvyklé vhledy do světa, který je pro většinu lidí našeho kulturního okruhu neviditelný. Komunikuje s vodními žínkami, elfy, stromovými dévy a jinými bytostmi a předává jejich naléhavé poselství. Pochybený technologický a společenský vývoj v posledních desetiletích poškozuje také jemnohmotné okolí Země. Každý člověk však může vědomým životem přispět k jejímu léčení. Co se tím konkrétně myslí, ukazuje autorka na mnoha příkladech během fascinující, dojemné, humorem okořeněné cesty říší přírodních bytostných - z Rakouska přes Středomoří až na Havaj a do Indie.


... přírody a léčení Země Bytosti přírody - vlnění na hraně skutečna a pohádky Snad jste se již zastavili v srdci lesa, u zurčícího vodopádu nebo na vrcholcích hor a v tichosti si pomysleli, že jste došli do pohádky a zpoza kamene Vás právě pozoruje nějaká postava z příběhů, které jste v dětství milovali ... Margot Ruis: Bytosti přírody a léčení Země | Obchod Meduňka ... . „Přírodní bytosti - setkání s přáteli člověk. V roce 2011 kniha „Bytosti přírody a léčení Země - život s jiným světem". V prosinci 2014 kniha „Bytosti přírody a léčení ... Margot Ruis patří k těm nemnohým lidem, kteří mohou tyto přírodní bytosti vidět a hovořit s nimi. Jejich poselství pro nás líčí ve své nejnovější knize Bytosti přírody a léčení Země. Margot Ruis: Bytosti přírody a léčení Země - život s nevidi ... Bytosti přírody a léčení Země - Margot Ruis | Knihy.ABZ.cz ... . V prosinci 2014 kniha „Bytosti přírody a léčení ... Margot Ruis patří k těm nemnohým lidem, kteří mohou tyto přírodní bytosti vidět a hovořit s nimi. Jejich poselství pro nás líčí ve své nejnovější knize Bytosti přírody a léčení Země. Margot Ruis: Bytosti přírody a léčení Země - život s neviditeln...SOUVISEJÍCÍ KNIHY