Kvantové léčení

Kvantové léčení - Althea S. Hawk | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Althea S. Hawk
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kvantové léčení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kvantové léčení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Althea S. Hawk. Číst Kvantové léčení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na podkladě nových objevů kvantové fyziky, buněčné medicíny, genetiky a vědy o vědomí, ale i vlastních zkušeností s vyléčením, odhalí autorka jak můžete vědomě ovlivňovat a dokonce překódovat svoji DNA, abyste si zlepšili zdraví a změnili svůj genetický osud. Autorka vás seznámí s objevy, které jí umožnily vymýtit z těla rakovinu, nádory, jedy i zánětlivá onemocnění. Je přesvědčená, že geny nejsou výhradními původci nemocí, objasňuje, jak se lidská fyziologie vzájemně ovlivňuje s kvantovými energiemi z našeho vnějšího a osobního prostředí a jak potévýsledné informace spouštějí vývoj a trvání nemocí a chronických potíží.


...ění: Kvantové Unášení vyskytující se v produktech Dr ... Kvantové léčení - Althea S. Hawk od 223 Kč - Heureka.cz ... . Franka Kinslowa; v knihách, nahrávkách, seminářích atd. je doslovný překlad anglického výrazu "Quantum Entrainment". Quantum Entrainment®, QE®, QE Intention®, EU Feeling®, EU Stillness® a Kinslow® jsou registrované obchodní názvy. Používání originální anglické verze stejně jako českého překladu ... Stav, ve kterém se dá kvantovat / vědomě tvořit vlastní realitu, pohled na svět a vstupovat do kvantového pole. Kvantové pole je energetický podklad, kde je zapsáno na ... Marie Šoltová: Léčení kvantovým polem - YouTube ... . Kvantové pole je energetický podklad, kde je zapsáno naprosto vše. Ano ... Léčení sebe i svého života metodou KVANTOVÉ OPRAVY a harmonizování života Co jsou a jak fungují KVANTOVÉ OPRAVY ? K prohlížení webu si pusťte hudbu 432Hz . V š e c h n o , c o J E , j e e n e r g i e . Prostupuje vším, co známe, je zdrojem vešker...SOUVISEJÍCÍ KNIHY