Oddanost podezřelého X

Oddanost podezřelého X - Keigo Higašino | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Keigo Higašino
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Oddanost podezřelého X.pdf


Chcete si knihu přečíst?Oddanost podezřelého X ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Keigo Higašino. Číst Oddanost podezřelého X Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román Oddanost podezřelého X prozaika Keiga Higašina vypráví příběh Jasuko, která v sebeobraně zavraždila svého bývalého manžela. Všechny stopy se jí snaží pomoci zahladit soused Tecuja Išigami, geniální matematik, jenž je do ní bezmezně zamilován. K vyšetřování zločinu je však přizván profesor Manabu Jukawa, Išigamiho přítel ze studií. Jukawa, známý též pod přezdívkou Galileo, postupně odkrývá pravdu, a to navzdory přerušenému vyšetřování ze strany policie. Román získal několik japonských literárních cen včetně prestižní Naokiho ceny pro spisovatele populární literatury.MEDAILONEK SPISOVATELE: Keigo Higašino (nar. 1958) patří v současnosti k nejčtenějším japonským spisovatelům. Proslavil se hlavně příběhy žánru "mystery", v nichž se často dotýká i společenské problematiky. Původně pracoval jako technik ve firmě Denso, avšak po úspěchu svého prvního románu Po škole (Hókago, 1985) se začal ve svých 27 letech naplno věnovat tvůrčímu psaní. Mezi jeho neznámější romány patří díla Tajemství (Himicu, 1998), Bílá noc (Bjakujakó, 1999) nebo Oddanost podezřelého X (Jógiša X no kenšin, 2005), za který Higašino získal významnou Naokiho cenu, udělovanou spisovatelům populární literatury. Za svá díla obdržel i mnohá jiná ocenění a důkazem jeho oblíbenosti je rovněžfakt, že většina jeho románů a povídek se dočkala filmového nebo televizního zpracování.


...ddanost podezřelého X prozaika Keiga Higašina vypráví příběh Jasuko, která v sebeobraně zavraždila svého bývalého manžela ... Oddanost - Chci.cz ... . Všechny stopy se jí snaží pomoci zahladit soused Tecuja Išigami, geniální matematik, jenž je do ní bezmezně zamilován. Oddanost podezřelého X book. Read 4,016 reviews from the world's largest community for readers. Spisovatel Keigo Higašino (nar. 1958) patří v současnosti... Všechny informace o produktu Kniha Oddanost podezřelého X - Keigo Higašino, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocen ... Oddanost podezřelého X - Knihkupectví Luxor ... ... Všechny informace o produktu Kniha Oddanost podezřelého X - Keigo Higašino, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Oddanost podezřelého X - Keigo Higašino. Oddanost podezřelého X autor: Higašino Keigo doporučená cena: 298 K ... Román Oddanost podezřelého X prozaika Keiga Higašina vypráví příběh Jasuko, která v sebeobraně z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY