Desítka

Desítka - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Desítka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Desítka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Desítka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve hře DESÍTKA hráči nemusejí čekat na svůj tah tak dlouho jako v jiných hrách. Ke každému okruhu ve hře přísluší 10 otázek a 10 možných odpovědí. Všichni hráči dostanou šanci odpovídat v každém okruhu otázek. Pokud odpovíte správně, získáte jeden z žetonů odpovědí jako bod. Když jste znovu na tahu, můžete hledat další správnou odpověď. V tu chvíli ovšem podstupujete riziko, že body získané dříve v tomto okruhu ztratíte. Budete hrát na jistotu, nebo riskovat? Ve hře je 200 okruhů, 2000 otázek a 2000 možných odpovědí. To vše v kompaktním balení zvaném smartbox s počítadly bodů a žetony odpovědí. Desítka je skvělá hra, obzvláště vhodná i na cesty.


... si s rodinou nebo s kamarády na párty zábavnou vědomostní hru Desítka, u které nebudete muset na svůj tah čekat tak dlouho jako u jiných her ... Rozběhnito.cz - Běžecký klub a organizátor akcí ... . Hra obsahuje různé vědomostní okruhy, ke kterým přísluší 10 otázek a 10 možných odpovědí. Odpovíte-li na otázku správně, získáváte jeden z Weblog poskytující čerstvé a zajímavé informace z domova a zahraničí v oborech - politika, ekonomika, konflikty, služby, internet a trochu humoru. Všechny informace o produktu Stolní hra Mindok Desítka, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Mindok Desítka. Mindok De ... Svěží bistro pro každý všední den ... - Bistro Desítka ... . Všechny informace o produktu Stolní hra Mindok Desítka, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Mindok Desítka. Mindok Desítka od 434 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklam...SOUVISEJÍCÍ KNIHY