Ohledávání: Doma, ve Skotsku a zase doma

Ohledávání: Doma, ve Skotsku a zase doma - Tomáš Bísek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Bísek
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ohledávání: Doma, ve Skotsku a zase doma.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ohledávání: Doma, ve Skotsku a zase doma ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Bísek. Číst Ohledávání: Doma, ve Skotsku a zase doma Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor ohledává život tázáním a shledáváním, v čem je jeho pravdivost, spravedlivost, pokojnost. Po ukončení studia komerčního inženýrství je přiveden ke studiu bohosloví, které zakončuje rokem v New Yorku. Po návratu z USA s cejchem špiona začíná povolání evangelického faráře v Telecím na Vysočině. Společně s manželkou a čtyřmi dětmi svádí zápas s represivními metodami normalizace. Po ztrátě státního souhlasu k farářské službě pracuje jako lesní dělník. Nakonec je rodina v policejní akci Asanace donucena k vystěhování. Ve Skotsku pokračuje ve farářské službě a přijímá Velkou Británii za svou druhou domovinu. Přesto se navrací do Čech a pokračuje jako farář v evangelickém sboru v Praze na Spořilově. Spolu se sborem vyslyší výzvu k sdílení života s obyvateli azylového domu na Jižním Městě, do jehož bezprostředního sousedství se sbor přemisťuje. Prožívá bolestně svévolné ukončení práce azylového domu rozhodnutím představitelů Jižního Města. Navzdory tomu hodnotí společný čas jako mimořádný dar.


...ul: Doma, ve Skotsku a zase doma Autor ohledává život tázáním a shledáváním, v čem je jeho pravdivost, spravedlivost, pokojnost ... Knihy skotsko - Heureka.cz ... . Po ukončení studia komerčního inženýrství je přiveden ke studiu bohosloví, které ... Doma, ve Skotsku a zase doma. BÍSEK Tomáš. Info: Kalich, 2012 (1.) - brož., 224 str. EAN: 9788070171738 ISBN: 978-80-7017-173-8 Ohledávání: Doma, ve Skotsku a zase doma Tomáš Bísek Nakladatel: Kalich 2012 Vlastní reakce a postoje někdy odlehčuje, někdy zdůrazňuje - jednak podle váhy, kterou na ně klade, a také dotazováním po jejich smyslu. Jeho životní peripetie podtrhávají dramatické chvíle zápasů doma, pak ve Skotsku a zase nanovo doma. Nabízí čtenáři pohled ... Britské listy 26. 5. 2016 ... . Jeho životní peripetie podtrhávají dramatické chvíle zápasů doma, pak ve Skotsku a zase nanovo doma. Nabízí čtenáři pohled na moc, kterou za tím nachází. Kupte nebo prodejte knihu Ohledávání v online anti...SOUVISEJÍCÍ KNIHY