Cesta časem na starých mapách

Cesta časem na starých mapách - Kevin J. Brown | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kevin J. Brown
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta časem na starých mapách.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesta časem na starých mapách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kevin J. Brown. Číst Cesta časem na starých mapách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dnes, kdy nám satelitní snímky a GPS služby jako Google Maps poskytují neuvěřitelně přesné obrázky zemského povrchu, se snadno zapomíná, že po většinu lidské historie byl svět neznámým a nepopsaným listem, kterému kartografové, vědci, duchovní a panovníci svěřovali své sny a zakreslovali na něj své představy.Tato publikace zachycuje, jak se v průběhu staletí a v nejrůznějších kulturách měnil způsob vnímání a zobrazování světa – od japonské kartografie 18. století po evropské dopravní mapy, od map používaných k propagandě po mapy fiktivní.Na následujících stránkách můžete cestovat společně s kartografy minulých dob, znovu prožívat vzrušené diskuse probíhající ve vědeckých akademiích v Paříži, Londýně či Petrohradu, účastnit se sporu o to, čím vyplnit velká prázdná místa, jež na mapách stále existovala. V této knížce spatříte zrození moderního světa očima kartografů. Zjistíte, že staré mapy jsou dojemnou připomínkou toho, jak jsou naše vědomosti a naše vnímání světa bohaté i omezené zároveň.


...te Cesta časem na starých mapách od Kevin J ... Cesta casem levně | Mobilmania zboží ... . Brown? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Cesta časem na starých mapách - Kevin J. Brown. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Cesta časem na starých mapách. Kevin ... Cesta časem na starých mapách DOBROVSKÝ s.r.o. ... . ... Cesta časem na starých mapách. Kevin J. Brown. ... Londýně či Petrohradu, účastnit se sporu o to, čím vyplnit velká prázdná místa, jež na mapách stále existovala. V této knížce spatříte zrození moderního světa očima kartografů. Zjistíte, že staré mapy jsou dojemnou připomínkou toho, jak jsou na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY