Falešná Pařížanka 2

Falešná Pařížanka 2 - Kamila Boudová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kamila Boudová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Falešná Pařížanka 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Falešná Pařížanka 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kamila Boudová. Číst Falešná Pařížanka 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Falešná Pařížanka Kamila Boudová se vrací s novou knížkou, ve kterých popisuje svůj život ve vysněné Paříži. Osobní i pracovní život jí mění velká událost – narození dcery. Kamila ani v nové situaci nezapomíná na své zásady – pravidla určuje jen ona sama. S tímto odhodláním se snaží zvládnout rozdíly mezi životem v Čechách a ve Francii, zkrotit lékařskou byrokracii a v neposlední řadě i sladit svoje a manželovy názory na to, kde a jak přijde na svět jejich dítě a jak ho budou vychovávat.


...á Pařížanka 2017; Falešná Pařížanka 2 2019; Podobné knihy ... Falešná Pařížanka 2 - Boudová Kamila | Knihy Dobrovský ... . Madame Chic aneb co všechno jsem se naučila v Paříži 2014; Příběh skřín ... Falešná Pařížanka Kamila Boudová se vrací s novou knížkou, ve které popisuje svůj život ve vysněné Paříži. Osobní i pracovní život jí mění velká událost - narození dcery. Kamila ani v nové situaci nezapomíná na své zásady - pravidla určuje jen ona sama. Kniha Falešná Pařížanka 2 Přidat komentář. Dany58. 01. kv ... Falešná Pařížanka 2 - Kamila Boudová | Kniha na Alza.cz ... . Kniha Falešná Pařížanka 2 Přidat komentář. Dany58. 01. května. Jsem ráda, že jsem si knihu nekoupila, ale půjčila v knihovně. ... Kupte knihu Falešná Pařížanka 2 (Kamila Boudová) s 20 % slevou za 207 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabíd...SOUVISEJÍCÍ KNIHY