Krajiny mých srnců: Myslivecké povídky

Krajiny mých srnců: Myslivecké povídky - Arnošt Tabášek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Arnošt Tabášek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Krajiny mých srnců: Myslivecké povídky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krajiny mých srnců: Myslivecké povídky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arnošt Tabášek. Číst Krajiny mých srnců: Myslivecké povídky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Soubor mysliveckých povídek zavádí čtenáře do jedinečného prostředí naší krajiny, ať už je to malebná příroda na Českomoravské vysočině, na Valašsku, podél řeky Sázavy či jinde. Prostředí se střídají, ale magičnost přírodní scenerie i loveckého zážitku zůstává. Autor popisuje nejen konkrétní zkušenosti a zvířata, s nimiž se při svých loveckých výpravách setkal, ale i proměnu krajiny v čase. Jako lovec někdy uloví, někdy mine, ale jako zasvěcený pozorovatel nikdy nevyjde naprázdno. S citem pro detail sleduje život stromů , bylin i drobné zvěře, plasticky vykresluje sílu okamžiku a podtrhuje vyznění jednotlivých vyprávění. Náruč plná rmenu, Pod nebeskými korunami, Dar jitra a další povídky slouží autorovi nejen k zvěčnění konkrétního příběhu, ale především jako inspirace k zachycení osudů všeho živého, k zastavení a zamyšlení se nad smyslem lidského bytí v moderním světě.


...mých srnců Myslivecké povídky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Krajiny mých srnců - Myslivost | Pipkin.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Nejnovější povídková kniha Arnošta Tabáška, nazvaná Krajiny mých srnců, je jeho dalším prozaickým pokusem, jak prostřednictvím myslivosti objevovat naši přírodu, faunu a flóru. Autor se při vyprávění, jak už bývá jeho zvykem, nevěnuje pouze lovu. Krajiny mých srnců: Myslivecké povídky Sou ... Krajiny mých srnců: Myslivecké povídky - KOSMAS.cz ... . Autor se při vyprávění, jak už bývá jeho zvykem, nevěnuje pouze lovu. Krajiny mých srnců: Myslivecké povídky Soubor mysliveckých povídek zavádí čtenáře do jedinečného prostředí naší krajiny, ať už je to malebná příroda na Českomoravské vysočině, na Valašsku, podél řeky Sázavy či jinde. Prostředí se střídají, ale m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY