Dotek vraha

Dotek vraha - Jitka Ludvíková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jitka Ludvíková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dotek vraha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dotek vraha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Ludvíková. Číst Dotek vraha Online je nyní tak snadné!

POPIS


Spisovatelka Monika Hrubešová má pocit, že na ni padá celý svět. Vše jí přerůstá přes hlavu a ona si potřebuje odpočinout od starostí, mužů, publicity a především se musí vyrovnat s minulostí. Proto odjíždí do tichého penzionu kousek za Prahu, kde věhlasný ruský léčitel pořádá vyhlášené ozdravné kurzy. Skupinka kurzistů je sice zvláštní, stejně jako léčitel, ale i tak to vypadá na vydařený týden, tedy až do té doby, než se v sauně najde mrtvé tělo. Na první pohled se zdá, že jde o přirozenou smrt, ale brzy se ukáže, že jen někdo dobře maskoval stopy. Namísto relaxace a příjemných meditací tak na Moniku Hrubešovou čeká policejní vyšetřování a známá dvojice pražských kriminalistů, kapitán Baloun a nadporučík Jedlička.


...otek vraha Autor: Jitka Ludvíková Frustrovaná a životem unavená spisovatelka Monika chce nabrat novou sílu v kurzu, který pořádá věhlasný ruský léčitel Ivanov ... Jitka ludvikova dotek vraha | Sleviste.cz ... . Kniha Dotek vraha Přidat komentář. L.Helena. 01. března. Poměrně čtivá česká detektivka, trochu mi to připomínalo Bergmana od Klevisové. ... Hledáte Dotek vraha od Jitka Ludvíková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Informace / Anotace ke knize: Dotek vraha Spisovatelka Monika Hrubešová má pocit, že na ni padá celý svět. Vše jí přerůstá přes hlavu ... Dotek vraha / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami ... . 33 prodejen po celé ČR Informace / Anotace ke knize: Dotek vraha Spisovatelka Monika Hrubešová má pocit, že na ni padá celý svět. Vše jí přerůstá přes hlavu a ona si potřebuje odpočinout od starostí, mužů, publicity a především se musí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY