Sídlo Blackmoore

Sídlo Blackmoore - Julianne Donaldsonová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Julianne Donaldsonová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Sídlo Blackmoore.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sídlo Blackmoore ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julianne Donaldsonová. Číst Sídlo Blackmoore Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kate Worthingtonová je pevně rozhodnutá se nikdy neprovdat. Má totiž úplně jiné plány. Chce cestovat po Indii a uniknout své rodině, zejména své všetečné matce. Zdá se, že každá z nich má velmi odlišné představy, a tak se matka s Kate domluví, že může jet do Indie, ale až poté, co dá šanci alespoň třem návrhům na manželství. Kate se rozhodne, že požádá o pomoc svého přítele z dětství, Henryho Delafielda. Vydává se proto na panství Blackmoore, odhodlaná ukončit veškerá vyjednávání s matkou. Ovšem když se jí do cesty připlete láska, všechny dohody jsou zapomenuty a plány se mění. Na majestátním panství Blackmoore se Kate stává zajatcem svého srdce. Opravdu musí odmítnout manželství, aby zůstala ve svém srdci svobodná?


... informácie o produkte Kniha Sídlo Blackmoore - Julianne Donaldsonová, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Sídlo Blackmoore - Julianne Donaldsonová ... Editions of Blackmoore by Julianne Donaldson ... . Celková atmosféra knihy byla spíše deprimující, než romantická vzhledem k neutěšenosti Katina života v její dosti hrozné rodině a také sídlo Blackmoore na mně působilo tísnivě. No ale za půlkou se to začalo měnit a najednou s postupujícím dějem a náhledy o pár let zpět to všechno začalo dávat smysl, především ... Sídlo Blackmoore 4. 6 recenzí ; Kate Worthingtonová je pevně rozhodnutá se nikdy neprovdat. Má totiž úplně jiné plány. Chce cestovat po Indii a uniknout své rodině, ... Sídlo Blackmoore / Nejlevnější knihy ... ... Sídlo Blackmoore 4. 6 recenzí ; Kate Worthingtonová je pevně rozhodnutá se nikdy neprovdat. Má totiž úplně jiné plány. Chce cestovat po Indii a uniknout své rodině, zejména své všetečné matce. Zdá se, že kaž...SOUVISEJÍCÍ KNIHY