Pád Vážky: Stíny vědoucích 2. díl

Pád Vážky: Stíny vědoucích 2. díl - Adrian Tchaikovsky | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Adrian Tchaikovsky
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pád Vážky: Stíny vědoucích 2. díl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pád Vážky: Stíny vědoucích 2. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adrian Tchaikovsky. Číst Pád Vážky: Stíny vědoucích 2. díl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve druhém díle série Stíny vědoucích rozehrává Adrian Tchaikovsky strhující partii o lidské dobyvačnosti, lstivosti a odvaze. Lidé jeho románu nejsou obyčejní – díky prastarému vývoji si nesou různé hmyzí schopnosti a vlastnosti. Agresivní Vosy tedy dovedou ze svých rukou vysílat žihadla, elegantní Vážky mohou létat a záhadní můří lidé vidí výborně ve tmě. Díky tomuto neotřelému nápadu vznikla dobrodružná série, jež si získala tisíce čtenářů po celém světě.


...žky Stíny vědoucích 2. díl. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Kniha Pád vážky - Adrian Tchaikovsky | Dobré Knihy.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Pád Vážky. série: Stíny vědoucích díl v sérii: 2. Kategorie: fantasy. ... Informace / Anotace ke knize: Pád Vážky. Strhující příběh o světě lidí s hmyzími schopnostmi a vlastnostmi ... Bez ohňů je underground Mejla Hlavsa kniha online - rarifaspe ... . ... Informace / Anotace ke knize: Pád Vážky. Strhující příběh o světě lidí s hmyzími schopnostmi a vlastnostmi. První útok Vos se i za cenu velkých ztrát podařilo odrazit, Impérium se však nevzdává. Vosí císař má smělé plány a rozhodl se ... Pád Vážky kniha od: ... Ve druhém díle série Stíny vědoucích rozehrává Adrian Tchaikovsky strhující partii o lidské dobyvačnosti, lstivosti a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY