Krycí jména: Obrázky

Krycí jména: Obrázky - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Krycí jména: Obrázky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krycí jména: Obrázky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Krycí jména: Obrázky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co znamenají ty divné symboly na mapě? Označují lokace, kde se špióni mají setkat s tajnými agenty. Jejich správné dekódování je alfou a omegou hry Krycí jména: Obrázky. Hlavní špión řekne: „Hmyz: 3.” Najdete tři správné obrázky, které vám pomohou k vítězství? Jen hlavní špióni vědí, jaký agent se nachází ve které lokaci. Jejich operativní týmy se tajná místa setkání dozvědí pouze prostřednictvím zakódovaných zpráv. Operativci proto musejí být chytří – chyba v dekódování může vést k nepříjemnému setkání s nepřátelským agentem. Nebo dokonce s nájemným vrahem! Oba týmy se snaží jako první kontaktovat všechny své agenty, ale zvítězit může pouze jeden! Od původních Krycích jmen se verze Obrázky liší tím, že agenti se zde neskrávají pod jednotlivými slovy, ale pod obrázky, které v sobě pojímají více aspektů.


... jména - obrázky. 2 až 8 hráčů 10 let+ cca 15 minut Co znamenají ty divné symboly na mapě? Označují lokace, kde se špióni mají setkat s tajnými agenty? Jen hlavní špióni vědí, jaký agent se nachází ve které lokaci ... Krycí jména - Obrázky - Zatrolené hry ... . Jejich operativní týmy se tajná místa setkání dozvědí pouze prostřednictvím zakódovaných ... Česká deskovka Krycí jména od firmy Mindok je nenáročná strategie pro všechny, kteří mají rádi zábavu se slovy. Cílem hráčů je uhádnout přesné pozice svých agentů, kteří jsou na hracím plánku rozmístěni pod svými neutrálními krycími jmény. Krycí jména: Obrázky je další variantou oblíbené týmové hry. Místo karet slov ... Krycí jména - Obrázky - Společenská hra | Alza.cz ... . Cílem hráčů je uhádnout přesné pozice svých agentů, kteří jsou na hracím plánku rozmístěni pod svými neutrálními krycími jmény. Krycí jména: Obrázky je další variantou oblíbené týmové hry. Místo karet slov se v této hře nachází karty s obrázky, a vaším úkolem opět bude odhalit pomocí nápověd tajné agenty. Pokud jste si oblíbili výbornou společenskou hru ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY