Malé / velké války: 20. století a dál

Malé / velké války: 20. století a dál - Václav Junek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Junek
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Malé / velké války: 20. století a dál.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malé / velké války: 20. století a dál ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Junek. Číst Malé / velké války: 20. století a dál Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha výrazně a atraktivním způsobem nabízí souvislý řetěz malých, vedlejších válečných konfliktů, tak jak k nim docházelo od počátku 20. století podnes. Autor postupně představuje malé války od té jihoafrické búrské přes povstání boxerů, anexi Habeše, anšlus Rakouska, blokádu Berlína, falklandský konflikt až po sovětský a potom i americký Afghánistán. A to v detailu i v širších souvislostech. Vždy představuje čtenáři obě nepřátelské strany, jejich vůdčí osobnosti, vojenský potenciál, a to vše dokresluje značným množstvíminformací včetně zajímavéhoobrazového materiálu. Kniha dokládá, že není malých válek, protože všechny bez výjimky organicky předcházely anebo po nich následovaly ty velké. To v tomto případě znamená první a druhou světovou válku ve 20. století i současné celosvětové válčení s terorismem. MALÉ / VELKÉ / VÁLKY by neměly chybět ve sbírce žádného znalce moderní historie.


...fová Pohlednice z minulého století. Antistresové omalovánky: Mandaly Jenean Morrisonová kniha ... Sudeten German uprising - Wikipedia ... . Antony Jay Jistě, pane premiére 1. Arcibiskupův noční host: V tajných službách Otce vlasti Jan Bauer pdf ulozto. Armáda na úsvitu: Válka v Sevení Africe 1942-1943 Rick Atkinson pdf ulozto. Všechny informace o produktu Kniha Malé/velké války 20. století a dál..., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Malé/velké války 20. století a dál.... Všetky informácie o produkte Kniha Malé/velké války 20. století a dál.. ... Malé/velké války 20. století a dál... | Knihy.ABZ.cz ... . století a dál.... Všetky informácie o produkte Kniha Malé/velké války 20. století a dál..., porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Malé/velké války 20. století a dál.... Malé/velké války 20. století a dál... - Junek, Václav ; Autor se ve své práci pokuší zmapovat konflikty, které zůstávají ve stínu obou světových válek, pře...SOUVISEJÍCÍ KNIHY