V jako Vendeta

V jako Vendeta - Alan Moore | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Alan Moore
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
V jako Vendeta.pdf


Chcete si knihu přečíst?V jako Vendeta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alan Moore. Číst V jako Vendeta Online je nyní tak snadné!

POPIS


Další klasický komiks z dílny mistra scenáristy, Alana Moora, tentokrát jedno z jeho klasických, lety prověřených mistrovských děl. Děsivý a působivý příběh o ztrátě svobody a identity v totalitní společnosti. V JAKO VENDETA, to je obraz světa, kde vládne zoufalství a nic nepromíjející tyranie. V JAKO VENDETA, to je břitký pohled na svět a lidi, inteligence, vtip, hořkost i cit: všechno, čím komiks údajně nikdy neměl být.


...stický snímek V jako Vendeta je zasazen do totalitní Británie a vypráví příběh jemné mladé dívky Evey, která je maskovaným mužem jménem V zachráněna ze situace, kdy jí šlo o život ... V jako Vendeta - Tržby a návštěvnost | KINOMANIAK ... . Tento mistr boje a klamu je neobyčejně charismatický a snaží… Directed by James McTeigue. With Hugo Weaving, Natalie Portman, Rupert Graves, Stephen Rea. In a future British tyranny, a shadowy freedom fighter, known only by the alias of "V", plots to overthrow it with the help of a young woman. ''There Is Something Terribly Wrong With This Country, Isn't There?'' - Projev z filmu V jako Vendetta (http://www.csfd.cz/film/194884-v-jako-vendeta), jehož... DOKUMENT Slunce seno VESNICE 2! Jak ... VENDETTA / VENDETA (2011) FULL FILM | PLANET DARK - YouTube ... . ''There Is Something Terribly Wrong With This Country, Isn't There?'' - Projev z filmu V jako Vendetta (http://www.csfd.cz/film/194884-v-jako-vendeta), jehož... DOKUMENT Slunce seno VESNICE 2! Jak vzpomíná hoštická mládež na natáčení filmu Slunce seno?! - Duration: 25:17. Jakub Raszka 463,700 views Futuristický snímek V jako Vendeta je ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY