Sexuální inteligence

Sexuální inteligence - Marty Klein | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marty Klein
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sexuální inteligence.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sexuální inteligence ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marty Klein. Číst Sexuální inteligence Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chcete prožívat příjemný a radostný sex? Pak vězte, že se obejdete bez jakékoli techniky, dokonalého těla či beznadějně vášnivé lásky. Co potřebujete, je sexuální inteligence. Změnte způsob uvažování o sexu a změníte svůj sexuální život – navždy! Pokud za celý život přečtete jen jedinou knihu o sexu a vztazích, měla by to být tato. Je vítaným lékem na všechny nevyhnutelné sexuální obtíže, které vás mohou potkat. Ostřílený rodinný terapeut a sexuolog, v ní rozebírá problémy, které lidstvo trápí odpradávna, s hlubokým pochopením a nabízí originální, často provokativní řešení k zlepšení vztahu k vaší sexualitě. Dozvíte se, proč se máte při sexu přestat pozorovat, proč nemáte věnovat pozornost své „výkonnosti“ a tomu, zda je vaše sexuální chování „normální“. „Nepomáhám lidem při sexu lépe ,fungovat‘, ale učím je, jak se při sexu uvolnit, aby si ho lépe užili – ve svém těle, se svým partnerem, v dané situaci,“ tvrdí Marty Klein. A to je něco, po čem toužíme všichni – vzrušující sex, který nás bude naplňovat v každém období života.


... Marty Klein on January 2, 2020· Making Sex Better, Sexual Intelligence Blog ... Intelligence - Wikipedia ... . Better erections, more (or some) orgasms, wetter vaginas; less shame, guilt, anxiety, or embarrassment. These are some of the things you may want in 2020. Here are some ways to get closer to them. Continue Reading → Estrogen, Menopause, & Breast Cancer. Co potřebujete, je sexuální inteligence. Změnte způsob uvažování o sexu a změníte svůj sexuální život - navždy! Pokud za celý život přečtete jen jedinou knihu o sexu a vztazích, měla by to být tato. Je vítaným lékem na všechny nevyhnutelné sexuální obtíže, které v ... Co je sexuální inteligence a jak ji zvýšit? - Žena.cz ... ... . Je vítaným lékem na všechny nevyhnutelné sexuální obtíže, které vás mohou potkat. In Sexual Intelligence, Dr. Marty Klein shows how our ideas about sex—and ourselves—are more important than a perfect body or exotic techniques. With many engaging examples from his thirty-year private practice, Marty provides a robust, practi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY