Védánská meditace: Zažehnutí plamene uvědomění

Védánská meditace: Zažehnutí plamene uvědomění - David Frawley | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
David Frawley
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Védánská meditace: Zažehnutí plamene uvědomění.pdf


Chcete si knihu přečíst?Védánská meditace: Zažehnutí plamene uvědomění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Frawley. Číst Védánská meditace: Zažehnutí plamene uvědomění Online je nyní tak snadné!

POPIS


S rostoucí popularitou jógy se stále více lidí začíná zajímat i o její védántské kořeny. Zatímco buddhistické meditaci se věnuje celá řada knižních titulů, o védántské filozofii, z níž buddhismus v mnoha ohledech vychází, je toho mezi laickou veřejností známo jen málo. David Frawley, který do tajů indických duchovních nauk pronikl jako málokterý Zápaďan, provází čtenáře mnoha úskalími sebeuvědomování, zklidňování mysli i meditační praxe v duchu védántské tradice. Vysvětluje, proč západní kultura i metody poznání dovádějí člověka do deziluze o sobě a objasňuje principy, které vedou k poznání skutečné podstaty myšlenek, emocí a vjemů. Nezapomíná ani na podpůrné praktiky, jako je jóga, mantra, kundaliní a pránájáma.


...édántská meditace -- Zažehnutí plamene uvědomění - David Frawley ... Astrológia, ezoterika a mystika - Knihy beletria - preskoly.sk ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Védánská meditace Autor: Frawley, David Nakladatel: Fontána EAN: 9788073369613 ISBN: 978-80-7336-961-3 Originál: Vedantic Meditation: Ligbtimg the Flame of Awareness Překlad: Šubrt, Michal Popis: 1× kniha, brožovaná, 176 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Védánská meditace - Zažehnutí plamene uvědomění S ro ... Védántská meditace (David Frawley) | TaraEzoterika.sk ... . vydání) Védánská meditace - Zažehnutí plamene uvědomění S rostoucí popularitou jógy se stále více lidí začíná zajímat i o její védántské kořeny. Zatímco buddhistické meditaci se věnuje celá řada...SOUVISEJÍCÍ KNIHY