Čísla 3: Nekonečnost

Čísla 3: Nekonečnost - Rachel Wardová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rachel Wardová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čísla 3: Nekonečnost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čísla 3: Nekonečnost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rachel Wardová. Číst Čísla 3: Nekonečnost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jsme v roce 2029. Anglie se ještě nevzpamatovala z Chaosu. Katastrofální zemětřesení a následné požáry poničily většinu měst, nefungují rozvodné sítě, počítače, telefony. Adam se Sárou, jejich malou dcerou Miou a bratry Sáry Martym a Lukem, jejichž rodiče zahynuli při požáru, se potulují po anglickém venkově, přespávají ve stanu v improvizovaných táborech, v létě i v krutých zimách. Takový život je drsný, jen s velkými obtížemi se dá sehnat jídlo, pitná voda, základní věci k životu. V jednom z táborů, kde se přechodně ubytovali, je vyslídí tříčlenná skupinka mužů. Přijíždějí na motorkách, celí v kůži a v jejich čele je nebezpečný vůdce jménem Saul. Brzy se ukáže, že jsou ve službách ilegální vlády, které se podařilo ukrýt se v masivním podzemním bunkru a zásobit se vším potřebným. Saula zajímá především Adam se svými schopnosti vidět čísla. Ví, že by pro ně mohl být velmi prospěšný a snaží se ho zlákat do svých služeb. Když Adam nesouhlasí, násilím ho odvezou do bunkru a s ním i Miu a Sáru, která čeká druhé dítě. V bunkru panují striktní vězeňské poměry, Adam a Sára s Miou jsou uvězněni a vystaveni teroru ze strany Saula a jeho spolupracovníků. Ale nesnesitelné věznění netrvá věčně. Všem se za pomoci přátel nakonec podaří utéct a ubránit se Saulovi, který usiluje o jejich životy.


...our review of Nekonečnost (Čísla, #3) Write a review ... Profil uživatele Teva - Trh knih - můj antikvariát online ... . Aug 04, 2011 Emily May rated it liked it · review of another edition. Shelves: young-adult, sci-fi, 2011. I wasn't looking forward to reading this conclusion to the series before I opened up the first page and saw an interesting little note from the publisher. ... Čísla 3 - Nekonečnost Prodej skončil. Jsme v roce 2029. Anglie se ještě nevzpamatovala z Chaosu. Katastrofální zemětřesení a následné požáry ... Čísla 3 - Nekonečnost - Rachel Wardová | Elektronická ... ... . Katastrofální zemětřesení a následné požáry poničily většinu měst, nefungují rozvodné sítě, počítače, telefony. Adam se Sárou, jejich malou dcerou Miou a bratry Sáry Martym a Lukem, jejichž rodiče zahynuli při ... Čísla 3 - Nekonečnost Predaj skončil. Jsme v roce 2029. Anglie se ještě nevzpamatovala z Chaosu. Katastrofální zemětřesení a následné ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY