Mámin seznam

Mámin seznam - St John Greene | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
St John Greene
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mámin seznam.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mámin seznam ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor St John Greene. Číst Mámin seznam Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mámě dvou malých synů před několika lety zjistili rakovinu v pokročilém stadiu a ona věděla, že se nemůže vyléčit. Když tušila, že smrt se blíží, začala s pomocí manžela sepisovat rady a pokyny, jimiž se po jejím odchodu mají řídit, a nazvala je Mámin seznam. Je v něm vypsané krok za krokem všechno, na co táta nemá při výchově synů zapomenout, co by měli kluci dodržovat a jak si máma představuje, že mají žít bez ní. Psala to jednak proto, aby se manžel necítil po její smrti tak sám a věděl si rady, ale také proto, aby na ni kluci nezapomněli a aby na ně mohla dál působit, a tím se také vyrovnávala se smrtí. O Mámině seznamu se pak dozvěděl místní tisk a po velkém ohlasu v celonárodních anglických médiích se táta rozhodl, že celý příběh převypráví. Je to velmi dojemné čtení, prosté, věcné a v závěru i nadějeplné.


...Koupit eknihu. Mámě dvou malých synů před několika lety zjistili rakovinu v pokročilém stadiu a ona věděla, že se nemůže vyléčit ... Kniha: Mámin seznam - St John Greene | Knihy.ABZ.cz ... . Když tušila, že smrt se blíží, začala s pomocí manžela sepisovat rady a pokyny, jimiž se po jejím odchodu mají řídit, a nazvala je Mámin seznam. Sign in to like videos, comment, and subscribe. Sign in. Watch Queue Queue Emotivní příběh psaný životem Mámě dvou malých synů před několika lety zjistili rakovinu v pokročilém stadiu a ona věděla, že se nemůže vyléčit. Když tušila, že smrt se ... Mámin seznam. matčina životní ponaučení pro manžela a syny, kteří tu po ní zůstanou. St John Greene ... Mámin seznam - Emotivní příběh psaný životem - John Green ... ... . Když tušila, že smrt se ... Mámin seznam. matčina životní ponaučení pro manžela a syny, kteří tu po ní zůstanou. St John Greene spolu s Rachel Murphyovou ; [z anglického originálu přeložila Jana Mandelíková]...SOUVISEJÍCÍ KNIHY