Vlaky a války

Vlaky a války - Christian Wolmar | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Christian Wolmar
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vlaky a války.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vlaky a války ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christian Wolmar. Číst Vlaky a války Online je nyní tak snadné!

POPIS


Průkopnická studie Christiana Wolmara, který se v britských médiích zabývá historií dopravních prostředků, nazvaná Vlaky a války, je věnována nepochopitelně zanedbávanému aspektu novodobých dějin, totiž vlivu, jaký měl na moderní způsob vedení války vznik a rozvoj železnic. Ten se podle autorových zjištění projevoval především v urychlení přesunů vojenských jednotek a v zásadním zlepšení týlového zabezpečení armád válčících stran, které díky železniční dopravě už nebyly odkázány na místní zdroje. Autor sleduje své téma od prvního železničního transportu britských vojáků vyslaných potlačit nepokoje v Irsku a pokračuje dál před krymskou, americkou občanskou, prusko-rakouskou, prusko-francouzskou, búrskou, rusko-japonskou, první i druhou světovou až po korejskou a vietnamskou válku. Neponechává stranou ani podíl železnic na holocaustu.


...žňuje vyhledání spojení v jízdních řádech vlaků, autobusů, MHD a letadel ... USA ve válce: Vstup Spojených států do první světové války ... ... . Vyhledává spojení různých dopravců a zobrazuje aktuální polohy vlaků a autobusů. Pro vyhledané spojení lze zakoupit jízdenky přímo v aplikaci IDOS. Vlaky a války book. Read 20 reviews from the world's largest community for readers. Průkopnická studie Christiana Wolmara, který se v britských médiích z... Len priame spojenia Pridať prechádzajúce miesta. Dátum a čas: . Odchod Pr ... Vojenský obrněný vlak - ukázka bojů z války - Rendez 2016 ... ... ... Len priame spojenia Pridať prechádzajúce miesta. Dátum a čas: . Odchod Príchod. Rozšírené zadanie Východzí Konec války v Evropě nastal 8. května 1945 bezpodmínečnou kapitulací Německa. Po americkém svržení atomových bomb na města Hirošima a Nagasaki kapitulovalo Japonsko 2. září 1945. Příčiny války b...SOUVISEJÍCÍ KNIHY