Příběhy lužických rozhleden

Příběhy lužických rozhleden - Petr Kurtin, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Kurtin,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy lužických rozhleden.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příběhy lužických rozhleden ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Kurtin,. Číst Příběhy lužických rozhleden Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knížka volně navazuje na dříve vydanou knihu o rozhlednách Jizerských hor.Na rozdíl od ní ale popisuje podstatně rozlehlejší oblast, zahrnující nejen Lužické hory, ale také jejich jižní podhůří, Ještědský hřbet, Šluknovsko, Žitavské hory a přilehlou část Horní Lužice, ležící již na německém území. Na 216 stranách knížky najdeme více než 30 vyhlídkových věží od těch nejproslulejších až po prakticky neznámé. Kniha není vyčerpávajícím přehledem technických a historických údajů, ale poutavým a čtivým vyprávěním, které dokáže čtenáře zaujmout a nalákat k návštěvě. Texty jsou doplněny řadou historických pohlednic a dobových fotografií, zachycujících různé podoby popisovaných staveb.


... jako předchozí čtyři rozhlednové publikace Příběhy jizerskohorských rozhleden (2011), Příběhy lužických rozhleden (2012), Putování za Štěpánkou (2014) a Příběhy rozhleden Českosaského Švýcarska (2015) je tato kniha o Českém ráji především vyprávěním o krajině a naší fascinaci putováním ... Příběhy lužických rozhleden, Marek Řeháček, knihaKnihy ... ... . Příběhy lužických rozhleden 479,-369,-Skladem > 10 ks. Koupit. Příběhy lužických rozhleden Autoři první úspěšné knihy o jizerskohorských rozhlednách se tentokrát vypravili do velké oblasti rozhleden lužických. Tato oblast zahrnuje Ještědský hřbet, Lužické hory, Šluknovský výběžek, České Švýcarsko, ale také ... Příběhy lužických rozhleden. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro ... Pribehy luzickych rozhleden | Sleviste.cz ... . Tato oblast zahrnuje Ještědský hřbet, Lužické hory, Šluknovský výběžek, České Švýcarsko, ale také ... Příběhy lužických rozhleden. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY