Země: Světová znalostní hra

Země: Světová znalostní hra - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Země: Světová znalostní hra.pdf


Chcete si knihu přečíst?Země: Světová znalostní hra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Země: Světová znalostní hra Online je nyní tak snadné!

POPIS


ZEMĚ - modrá planeta a domov nás všech. Chcete se o ní dozvědět spoustu zajímavých informací? V této hře máte skvělou příležitost! Víte, jak vysoká je Cheopsova pyramida? Kdy byl otevřen most Golden Gate? Kolik místností je v Zakázaném městě? Kde najdete Obrův chodník? Hra ZEMĚ vás provede po řadě nejzajímavějších míst naší planety. Navštívíte nejvyšší hory, nejhlubší moře, největší zlatý důl nebo nejmohutnější vodopády. Šanci stát se nejúspěšnějším objevitelem máte i tehdy, neznáte-li všechny přesné odpovědi. K vítězství vám může pomoci dobrý odhad a také trocha štěstí.


...větová znalostní hra . info v obchodu ... PDF Světová znalostní hra - MINDOK ... . 950 Kč . doprava od 49 Kč. Do obchodu ... Mindok Země Na cestách Světová znalostní hra Země Vás provede po řadě nejzajímavějších míst naší planety. Země - Chcete se o ní dozvědět spoustu zajímavých informací? V této hře máte skvělou příležitost. Víte, kde se nachází největší výzkumné středisko? Odkud pochází banány? Země - světová znalostní hra ZEMĚ - modrá planeta a domov nás všech. Po zvířecí hře Fauna přichází v ... Země - světová znalostní hra | Nejbaby.cz ... . Po zvířecí hře Fauna přichází verze hry, ve které se dozvíte zajímavosti z celé země. více Země: Světová znalostní hra Ve vědomostní hře Země hráči hledají odpovědi na řadu otázek týkajích se pestré škály zajímavostí naší planety. A protože ne každý může znát vyčerpávající odpovědi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY