Kvadrilion: SMART hra

Kvadrilion: SMART hra - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kvadrilion: SMART hra.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kvadrilion: SMART hra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kvadrilion: SMART hra Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Nespočet zadání i řešení, ale podaří se vám jedno nalézt? Herní plán pro Kvadrilion je připraven po sestavení 4 magnetických desek do libovolného útvaru. Hlavolam je vyřešen, pokud se vám podařilo umístit všech 12 dílků skládačky na herní plán, který jste si sestavili. Velké, odolné dílky skládačky jsou ideální pro hru v každém věku. Vzorové úkoly v knížce zadání jsou seřazeny od jednodušších až po velmi náročné. Ty nejnáročnější mají pak pouze jediné řešení. Použijte vzorová zadání, nebo si jednoduše vytvořte svá vlastní!


... Kvadrilion je nepřekonatelná hlavolamová hra ... Kvadrilion: SMART hra | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... .Herní plán je připraven po sestavení 4 magnetických desek do libovolného útvaru.Hlavolam je vyřeše,pokud se vám podařilo umístit všech 12 dílků skl... Herní plán pro Kvadrilion je připraven po sestavení 4 magnetických desek do libovolného útvaru. Hlavolam je vyřešen, pokud se vám podařilo umístit všech 12 d... Bohužel se nám nepodařilo najít produkt mindok smart kvadrilion_4. Máme pro Vás však několik tipů: Zkuste hl ... Smart kvadrilion - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Máme pro Vás však několik tipů: Zkuste hledat kvadrilion; Zkuste se podívat, zda nemáte v hledaném slově překlepy; Pokud zadáváte celý název a nejste si jisti, zkuste například místo Olympus E-410 Double Zoom zadat pouze E-410 Kvadrilion je originální logická hra pro jednoho hráče z produkce Smart games. Hra obsahuje mnoho rébusů od jednoduchých až po velmi náročné a umožňuje i náhodně si sestavit vlastní...SOUVISEJÍCÍ KNIHY